Jump to content

Bicí a bubeníci

Pavelpu27
 Share

Recommended Posts

• 4 weeks later...
  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

před 31 minutami, Pavelpu27 napsal:

Už máš složeno? Pocity? Jak to hraje? Fotku?

To je mladyho, 8 let, chodi druhej rok do lidovky, tak jsme byli pred volbou to zabalit nebo neco koupit. Takze to dopadlo takhle, nastesti v odlehlejsi casti baraku, kde mame “archiv” bylo dost mista. Jinak technicky vzato jsem to sestavil, ale sam nejsem muzikant, tak nedokazu posoudit pripadny chyby v sestave a syn je dost malej, aby to vyhodnotil. Nastesti mame dost znamych, muzikantu, takze cekam, ze na to prilezitostne zkouknou. Kazdopadne syn ma radost, snad mu to vydrzi. 

5CB01975-2117-4A59-A340-C1D54FCABDAE.jpeg

To je uz dodpela sada, nebo detska? Virbl me prijde jak dospela 14”, to mu mezi kolena narves tezko:)

Decko na velky sade az tak od 11 dosahne...

Jak bici sestavit a jak mladyho posadit najdes na netu.

Preju pevny nervy, nas mladej bubnuje jen na navsteve u brachy a je to idealni stav, me by jeblo:))

Je to detska sada, vyber jsme ladili s ucitelem, co k nemu 2. rokem chodi. S tim sestavenim obavy nemam, ty nasi kamosi se v tom (na rozdil ode me) celkem obstojne vyznaji. YT je kdyz tak v zaloze. Jinak jak jsem psal, je to umisteny v baraku trochu bokem, takze do obyvaku to zni jen nepatrne. 

• 6 months later...
  • 6 months later...

Nová hračka do baráku. Jediný co mi zbylo a co jsem našel ze starejch časů je stolička a crash a ride činely, včetně stojanů na ně. Je ale fakt, že těch cca 15 let v zahradním domku se na nich celkem podepsalo a jsou tak zatím jako provizorka, páč zní hrozně (hlavně ten crash).

CC1A5EE2-A8DA-4BFA-8746-16B7663149B6.thumb.jpeg.c279650b566af95058543cd10491275a.jpeg

EAA80238-3A8F-4A63-B54E-0151A1CAE9BE.thumb.jpeg.06d0d4682e73c1699694345ddd800f73.jpeg

jinak se zeptám jak jste na tom s laděním bubnů? Ladíte prostě podle ucha nebo máte nějakou vychytávku? Trošku bojuju s virblem a floortomem, s kopákem a malým přechodem jsem celkem spoko.

Díval jsem se na tyto ladičky, nemáte s tím někdo zkušenost? Je to k něčemu dobrý nebo jsou to vyhozený prachy?

https://kytary.cz/tama-tw-100/HN097320/

https://kytary.cz/tama-tw200/HN155280/

https://www.gear4music.cz/cs/Bici-a-perkuse/Drum-Dial-Precision-Drum-Tuner/DZR

• 3 weeks later...
  • 1 month later...

Do prdele, dneska se probudím a první zpráva - umřel Taylor Hawkins z Foo Fighters .
Byl jsem na nich před třemi lety v Pule, mám lupen na červen do Basileje. Ale bez Taylora si to neumím představit. Kurva! Mladej chlap.

Taylora je mi hrozně líto, velký sympaťák a srdcař

Na rozehnání chmur z jiného soudku - znáte Larnella Lewise? Na bicí nehraju, o technice nemám páru, ale ujíždím na jeho "muzikalitě" - to jak přes bicí komunikuje s ostatními muzikanty, to je lahoda...