Přejít na obsah

Prim Diplomat MPM 2019


Doporučené příspěvky

Mpm těma sračkama neskutečně ubližuje značce Prim. Jejich Diplomaty jsou trapný, směšný. Možná je to ale jejich strategie. Snižovat hodnotu značky jak to jen jde. Až to zbrojaře přestane bavit, levně ji odkoupí.

Ale prosím tě, kdo by kupoval ten jedinej originál za 80? Myslíš zákazník MPM? Buď si jist, že ten by se na to vykašlal. Jestli  ten eltoňáckej výtvor ceníš na 80 litrů, tak ten MPM výtvor za čtvrtinu ceny zas o tolik horší není. Já bych to spíš viděl tak, že Elton značku Prim pomalu pohřbil.

Upraveno uživatelem ramon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 107
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mpm těma sračkama neskutečně ubližuje značce Prim. Jejich Diplomaty jsou trapný, směšný. Možná je to ale jejich strategie. Snižovat hodnotu značky jak to jen jde. Až to zbrojaře přestane bavit, levně ji odkoupí.

 

Ta hodnota značky by mě opravdu zajímala. Prim byl výrobce hodinek pro masy, teď si Elton hraje na "značku". Podobně si VW hrál s Phaetonem na výrobce luxusních aut...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Elton by si ale mohol gratulovat keby mali aspon z polovice tak luxusne hodinky ake bolo Phaeton luxusne auto. Elton hodinarsky/cenovo vidim niekde na urovni Lady Niva predavanej za dva mega pokial by som musel hladat paralely v autopriemysle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to sice OT, ale Phaeton s konkurencí srovnatelný nebyl. Nejen kvůli "imidži", ale i ta technika zaostávala a spolehlivost taky nebyla bůhví jaká. S tím nemohli uspět, zvlášť když chtěli brát zákazníky mercedesu, to je jako by Elton chtěl prodávat hodinky zákazníkům rolexu nebo omegy... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zrovna tady máme krásný příklad, že. Proti těm humusům, o kterých se mi nelze bez zvracení ani zmínit,  je pravý originál , jakkoli třeba nedokonalý, vskutku k NEZAPLACENÍ. A vy skuhráte nad nějakými 85 tisíci. Jděte přeci trochu do sebe ...... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak samozrejme MPM je hnus non plus ultra, to ale nic nemeni na tom ze ano original za 85 nestoji.

 

čoveče, cali, určitě za to nestál před pěti, osmi lety, ale on se svět pootočil, dneska se tomu prim už taky myslím přiblížil a ceny konkurence se mi zdá vyletěly nahoru. Nesmíme se tu vespolek stát zapšklými starci.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak samozrejme MPM je hnus non plus ultra, to ale nic nemeni na tom ze ano original za 85 nestoji.

No vidíš, a přesto jsou (i tady)tady lidé, kteří si hnus z MPM za 20 kupují. Tak se třena najde i někdo, kdo koupí Elton za 85. Jojo, proti gustu ......... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přéééésně, ohme  :D :D

 

Už víme, jak dopadl ten soud ? Bert možná bude muset dělit sekci na prim a elton.

 

No, vzhledem k tomu, že MPM na FB v reakci na komentář ke starým Prim Sport uvádí, že chystá nové Prim Sport (předpokládám, že nové staré Prim Sport) a Elton na svých Prim Sport používá nové logo, tak je výsledek skoro jasný...

post-14659-0-30696400-1547720246_thumb.jpg

post-14659-0-88044200-1547720271_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Tak to nebudou PS2, ale nejaky pseudo PS1... uz ten cifernik se mi nelibi... takze se mame zase na co tesit

Upraveno uživatelem Ondra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...