Přejít na obsah

Gold Rolex-rada pri vybere


Tommy_PP

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 200
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Za mna bud Daytona (cierny alebo zeleny cifr) alebo DD (cierny cifr). Mas 30, skor mi k tomu pasuje Daytona, pokial zvazujes aj 36 DD, tak s velkostou Daytony nebude problem.

post-2862-0-27070400-1546872019_thumb.jpeg

post-2862-0-92642200-1546872034_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem tedwine
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem vsetkym za rady. Co sa tyka DD36, tak tie urcite nie - nesedi velkost a neprezil by som fakt, ze mozem mat ?skoro totozne? 1803 za 25% ceny sucasnych DD36.

Este doplnim, ze som vyskusal vsetky uvedene modely (vratane DD40), avsak nikdy som ich nedrzal v ruke s bielym Roman cifernikom. Dovolim si tvrdit, ze produkciu Rolex poznam velmi dobre a som si na 100% isty, ze ta biela s 3D zlatymi cislicami bude super.

Co sa tyka zelenych Daytona, tak tie zial nie - viem, ze ide o vyrocny cifernik, atd., ale ten sunburst odtien spolu so subcifernikmi je na mna moc. Cierne nie-uz mam suby; champagne dial tiez nie-bolo by toho zlata uz velmi moc, aj ked to znie komicky.

Pridam jednu malu pikosku - nove pepsiny na ceste - takze asi vyradime ruzove GMT:-)

Dufal som, ze sa niekto zastane Moonphase - ak ste ich nevideli nazivo nehadzal by som ich do blata len preto, ze su z rodiny Cellini. Podla mna jedny z naj oblekoviek a najkrajsi cifernik, aky som za posledne roky videl. Len pre zaujimavost-moj AD od zaciatku predaja 50535 (leto 2017) obdrzal max. 2-3 kusy a ked sa pozriete na chrono24 uvidite tam cca iba 30kusov, co z nich robi, dovolim si tvrdit, unikatny timepiece do buducna (mozno podobne ako vintage model 8171. Ale dost spekulacii, kedze ich nemienim kupovat a nasledne predavat.

Ak toto vsetko zhrniem stale mame dvoch finalistov Cosmograph vs. DayDate?

post-12690-0-72616100-1546878093_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, že je to asi picovina, ale proč se nedá na ty sibiřovi čokolády přikoupit tah... Asi to rolex nedovolí nebo je to nesmysl penězna, ale bylo by to top... Vím, že to MaxT kupoval tah i na Pateky, tak se ptám... Jak to je?

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lion, pozri sa blizsie na Sibirnayovu fotku RG Dayton. Predchadzajuce modely na kozi a terajsie modely na Oysterflex (oba s Cerachrom lunetou) maju integrovany "pol dielik" medzi nozickami, ktory je tam prave z dovodu, aby ludia neprehadzovali na zlaty tah. 

Liquid, chodim na meetingy a stretavam sa s ludmi v praci, ktori nosia niekolkonasobne drahsie a vyspelejsie hodinky ako tie z pomedzi ktorych si vyberam ja. Takze nejakych kolotocov sa neobavam. Ide mi len o to, ze DD40 su aj podla mna hodinky pre vyspelych panov, kam som ja vnutorne este nedozrel. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Lion, pozri sa blizsie na Sibirnayovu fotku RG Dayton. Predchadzajuce modely na kozi a terajsie modely na Oysterflex (oba s Cerachrom lunetou) maju integrovany "pol dielik" medzi nozickami, ktory je tam prave z dovodu, aby ludia neprehadzovali na zlaty tah.

Tak on se ten endlink da odskrutkovat - musis sundat lunetu, ale da se to - ale ten tah je za raketu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sibirnaya, tak to som teda netusil s tym endlinkom, dik za novinku. Ale ako hovoris, tah samotny by ma stal riadne prachy a taktiez by som nebol stotozneny nosit konfiguraciu, ktoru Rolex (zatial) neponuka, prisli by mi ako modifikovane Seika. Cisto teoreticky by sla aj ta zlata luneta vymenit za cerachrom z Oysterflex modelu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...