Přejít na obsah

Gold Rolex-rada pri vybere


Tommy_PP

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 200
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Na jednu stranu chapu, na druhou stranu je to presne ten duvod proc se mi libi. Nervou, pritom je citis, rolexi rose gold je jinej nez ostatni, takze hezky splyvaj, atd.

Kazdopadne je to individualni a vybral sis podle sebe coz je jedina spravna moznost :)

Tak az dorazi, hrn to sem. Gratuluju k vyberu (obcas je to fakt tezky). :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluji ke krásné volbě a přidávám se do klubu DayDate. Ty hodinky miluji a upřímně hodně je zvažuji v Olive Green variantě.

 

DD jsou prostě jeden z vrcholů vůbec a dle mne do toho můžeme zahrnout i PP, AP a vlastně cokoliv nás napadne. Prostě President je President - Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak jediné, co se s tím dá dělat.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tohle je velká pravda ,ovšem k pravdě bývá někdy dlouhá cesta a né každý k ní dojde . P.s.toto je jen můj osobní názor ,kdyby se to snad někoho dotklo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, ok, su to presne tieto 116508. Minuly rok moj AD dostal len dvoje v tejto kombinacii a jeden typek je uz predo mnou, takze si nejaky ten cas pockam

 

 

Super volba,  ikona, takzvane "zlate Rolexy dedičné" 

 

Ja by som sice dal prednost  :  

 ,  ale doraz je na slove "by" , kedže od VIP klienta mam dalej ako Elon na Mars..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Josef: Dik za odkaz, ale zijem za velkou mlakou a popravde cenovo sa mi to oplati viac tu, taktiez budu mat moje meno na zarucnej karte a v neposlednom rade ide o ten pocit kupy novych v obchode.  Pre zaujimavost dodam, ze kanadski colnici su na letisku ako na polovacke, po prichode kontroluju vela domacich, ci si nieco nezaobstarali v zahranci a vyhli sa tak miestnej dani. Ak by som tieto z Nemecka zdokladoval po prichode hned by mi vyrubili miestnu dan a clo 17% a ak by som ich zatajil a nahodou by si ma zavolali bokom, pokuta sa moze vysplhat do 45-50% ceny. 

Upraveno uživatelem Tommy_PP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...