Přejít na obsah

Gold Rolex-rada pri vybere


Tommy_PP

Doporučené příspěvky

tedwine: Dakujem za odkaz, ale do zelenych by som nesiel z troch dovodov:

 

1. HYPE = kazdy chce to, co je najnarocnejsie zohnat, miestni AD neberu objednavky na zelene Daytony.

2. NEPACIA SA MI = videl som ich na zivo a ta zelena je na mna moc, dava vela odlesku, skor by som preferoval zelenu ako maju YG GMT

3. LV = vlastnim 116610LV, bolo by to uz moc zelenej 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 200
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

 Moc odlesku? Ja som ich videl len nedavno, mimo velmi silneho priameho svetla je podla mna cifr brutalny, ale jasne, kazdemu sa paci ine. Ze mas LV to len podporuje ze sa ti zelena paci a green is the new blue :) tu by som teda problem nevidel. 

 

neberu uz nikde, ten John Mayer hype to cele skurvil, blbe je ze ja som ich obdivoval uz v r.2017, plno fotiek mam v mobile z toho obdobia, nejako som to necitil na full gold Rolex, teraz je to v piky  :frusty:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tedwine: S tou zelenou mas asi pravdu, tak to poviem inak: V zlate som chcel nieco co by bolo viac nadcasove, farebne ladilo gold vs. zlaty cifernik, na divoke farebne kombinacie mam ocelove hodinky LV, Pepsi GMT :-). A taktiez nieco s historickym pozadim kedze farebna kombinacia, ktoru som objednal bola dostupna uz v 70. a 80. rokoch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tedwine: S tou zelenou mas asi pravdu, tak to poviem inak: V zlate som chcel nieco co by bolo viac nadcasove, farebne ladilo gold vs. zlaty cifernik, na divoke farebne kombinacie mam ocelove hodinky LV, Pepsi GMT :-). A taktiez nieco s historickym pozadim kedze farebna kombinacia, ktoru som objednal bola dostupna uz v 70. a 80. rokoch.

 

jasne, vsetkemu rozumiem, budes to mat perfektne. Kamarat teraz kupil s ciernym, aj to je podívaná. Este posledna vsuvka k tej zelenej, ja to (mimo toho ze kombinacia zelena-zlato mi vseobecne lahodi) berem tak, ze zelena je typycka  Rolex farba a nic nemoze pokazit.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmmm, toto vlakno ma tak trochu nakoplo zacat rozmyslat ci po rokoch nenastal cas na nieco v zlate. Pre mna aj tie GMT su fajn, dokonca nemam problem s hnedou a teda farebne sa mi to paci. Ale cele tie zlate Everose gold su na mna asi prilis :) ...ovela viac sa mi pozdavaju 126711CHNR. 

 

Btw, prave dnes na mna na youtube vyskocilo toto video...co to ma borec za GMT? Nie su to prave 126711CHNR ? ( nevidim dobre, pozeram na to iba na mobile zatial )... https://youtu.be/-5-Xlym8PjM 

Upraveno uživatelem matt81
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Josef: Dik za odkaz, ale zijem za velkou mlakou a popravde cenovo sa mi to oplati viac tu, taktiez budu mat moje meno na zarucnej karte a v neposlednom rade ide o ten pocit kupy novych v obchode.  Pre zaujimavost dodam, ze kanadski colnici su na letisku ako na polovacke, po prichode kontroluju vela domacich, ci si nieco nezaobstarali v zahranci a vyhli sa tak miestnej dani. Ak by som tieto z Nemecka zdokladoval po prichode hned by mi vyrubili miestnu dan a clo 17% a ak by som ich zatajil a nahodou by si ma zavolali bokom, pokuta sa moze vysplhat do 45-50% ceny. 

 

Samozřejmě při vývozu z Německa do USA odečtou 19% DPH, kartu u nových hodinek nechávají nevyplněnou, ale i tak bývají v USA hodinky levnější a nakonec jak píšeš, chceš kupovat osobně v obchodě, takže to je jen o čekání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Asi mi ta 4 tyzdnova karantena uz lezie na mozog, ale dospel som k zaveru, ze ?idealnou? kombinaciou v mojom pripade su TRI hodinky.

Z obsahu tohto vlakna uz iste viete, ze momentalne cakam na Rolex 116508 na zlatom tahu; taktiez mam oblekovky Carl F. Bucherer v ruzovom zlate (sentimentalna hodnota, takze ostavaju). Zahravam sa s myslienkou pustit cierne Suby, zelene Suby, Tudory BB GMT a nasledne zaobstarat nieco ine - podmienky: jedine ocel alebo biele zlato (aby spravne doplnili zlte a ruzove zlato), nebranim sa vintage, nemusi to byt len Rolex. Zvazujem: vintage Rolex Explorer II 1655, Rolex Day-Date 36 v bielom zlate, JLC Reverso v modrom, nejake vintage GMT 1675 alebo 16750.

 

AKE HODINKY BY STE DOPLNILI VY, ABY STE UZAVRELI ZACAROVANY KRUH -TRIO???

post-12690-0-53082500-1587143049_thumb.jpeg

post-12690-0-73198100-1587143059_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemusia byt biele zlato, ocel je fajn, JLC beriem ako sportove kedze boli urcene pre Polo sport :-D

Ok :lol2:

 

Jinak jasne, ocelovy AP, treba diver 3 rucka dobry. Da se sehnat i RO chrono.

Ale jelikoz FG, FG, tak me tam ta ocel nejde.

Ale takovy FG RO dual time taky fajn.

 

Nicmene vychazim z premisy: chrono mas, dress mas, sport s datem ti chybi.

Tedy chronograf bych skrtnul, dual time bych skrtnul a sel po diveru.

Kdyz si koupis 1675, 1680 apod, tak to nebudes nosit.

 

Klasicky RO se da sehnat bily, sedy. To je 41. Diver je 42. To zas nechces velikostne. Starsi FG RO na remenu je 39, starej offshore je 39,5. A treba tripple calendar je zajimavej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JohnDoe: Tie ocelove AP nie je vobec zly napad, poobzeram sa aj po starsich modeloch ako odporucil JoyStick. Suby mam uz asi 5-6 rokov, nastal cas na zmenu a popravde tu u nas ich ma kazdy druhy na ruke, presne to je dovod preco potrebujem zmenu. 

Upraveno uživatelem Tommy_PP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...