Přejít na obsah

Gold Rolex-rada pri vybere


Tommy_PP

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 200
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ona požadovaná maximální velikost variantu AP opravdu komplikuje. Z trochu jiného soudku by ses mohl poohlédnout po Blancpain. Případně VC Overseas jako "alternativa" ocelových AP, ačkoli ty jsou také možná větší než 40 mm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abys mě nechápal špatně, cesta ?nakup, prodej, nakup, prodej, nakup? je taky relevantní možnost. A pokud Ti k tomu pomůže diskuse tady, je to levnější :D

 

Já to tak dělám už třetí rok a postupně mi krystalizuje co ano a co ne a proč. U něčeho jsem zkrátka zjistil, že to bylo jen momentální okouzlení, u něčeho to byl kult status, u něčeho jen zvědavost a u něčeho jsem se trefil. U spousty jsem se trefil třeba až na potřetí / čtvrtý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

 

před 2 minutami, zla057 napsal:

Zdravim panove, kete rolexy doporucite ke koupi?

diky za radu

Ty které se ti líbí víc.

Sky Dweller jsou super volba, pokud budeš nosit jen jedny hodinky, protože mají roční kalendář.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Vit napsal:

 

Ty které se ti líbí víc.

Sky Dweller jsou super volba, pokud budeš nosit jen jedny hodinky, protože mají roční kalendář.

tak jedny rolexy na ruce už nosím  Rolex Submariner „Hulk“ 116610LV tak teď vybírám další 🙂   asi i s ohledem na případnou stoupající hodnotu do budoucna 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, zla057 napsal:

tak jedny rolexy na ruce už nosím  Rolex Submariner „Hulk“ 116610LV tak teď vybírám další 🙂   asi i s ohledem na případnou stoupající hodnotu do budoucna 🙂 

Jestli ti jde jenom vo to aby to mozna stouplo tak si kup SkyDwellery. Az/jestli bublina praskne tak to bude jedno a vsechno pujde do pice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, zla057 napsal:

tak mám objednané oboje  a pak bude vývěr 😄 obávám se aby nepadla volba, že vyhrajou oboje 😄 

mam ty SkyDwelery a jasne jsou vetsi a vyssi, ale na ruce sedi bezvadne, zadny obavy i na me ruce jsou to prijemne nositelny hodinky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
před 5 hodinami, tedwine napsal:

to si cakal na champagne od februara?  WTF

Ano od konca FEB. Pamataj, ze Rolex vyroba bola pozastavena takmer na tri mesiace a tiez, ze som v Severnen Amerike, tu to ludia nakupuju ako teple rozky, vyklady takmer prazdne a na vsetko sa caka. Neviem ako to je doma na SR a CR, mozno tam zlate sedia mesiace a roky nedotknute. Jeden postreh-momentalne je tazsie zohnat celozlate hodinky, v porovnani s ocelovymi, resp. two-tone. Cena zlata pocas korony vystrelila cca 30% nahor, takze Rolex pravdepodobne drzi svoje zasoby do pripadneho zdrazenia (januar 2021), ale to je len spekulacia, neber ma vazne.

PS: cakanie na prve celozlate Rolex ma celkom bavi, viac adrenalinu a tuzby 🙂 ked dorazia budu to len “dalsie hodinky”.

Upraveno uživatelem Tommy_PP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Tommy_PP napsal:

Ano od konca FEB. Pamataj, ze Rolex vyroba bola pozastavena takmer na tri mesiace a tiez, ze som v Severnen Amerike, tu to ludia nakupuju ako teple rozky, vyklady takmer prazdne a na vsetko sa caka. Neviem ako to je doma na SR a CR, mozno tam zlate sedia mesiace a roky nedotknute. Jeden postreh-momentalne je tazsie zohnat celozlate hodinky, v porovnani s ocelovymi, resp. two-tone. Cena zlata pocas korony vystrelila cca 30% nahor, takze Rolex pravdepodobne drzi svoje zasoby do pripadneho zdrazenia (januar 2021), ale to je len spekulacia, neber ma vazne.

PS: cakanie na prve celozlate Rolex ma celkom bavi, viac adrenalinu a tuzby 🙂 ked dorazia budu to len “dalsie hodinky”.

Som clenom Rolexforum na FB, kazdy den je tam plno prispevkov v zneni "my first Rolex" s fotkami steel Sub,Batman,nove OP..  prevazne su to ludia z USA, tak som mal dojem ze vsetka produkcia ide prave tam ..  

Neviem ako u nas, ale vo Viedni ked som sa bol naposledy pytat na zlatu Daytonu tak mi povedali ze 0ks. Ale aj tak, 9 mesiacov cakat na nie "hot" ref. je uz sila..  v kazdom pripade gratulujem a tesim sa na foto!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 11. 2020 v 1:18, tedwine napsal:

Som clenom Rolexforum na FB, kazdy den je tam plno prispevkov v zneni "my first Rolex" s fotkami steel Sub,Batman,nove OP..  prevazne su to ludia z USA, tak som mal dojem ze vsetka produkcia ide prave tam ..  

Neviem ako u nas, ale vo Viedni ked som sa bol naposledy pytat na zlatu Daytonu tak mi povedali ze 0ks. Ale aj tak, 9 mesiacov cakat na nie "hot" ref. je uz sila..  v kazdom pripade gratulujem a tesim sa na foto!

Dakujem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...