Přejít na obsah

Gold Rolex-rada pri vybere


Tommy_PP

Doporučené příspěvky

Damy a pani, a je to tu! 2 rocne planovanie a 9 mesacne cakanie sa vyplatilo. Clenom chronomagu som cca 10 rokov a toto je pre mna velky milnik. Prve zlate Rolex. Pre mnohych to je mozno snobarina, ale pre mna to znamena vela. V roku 2014 som zbalil kufre a odletel do Kanady s nejasnou vidinou, sam a bez pomoci. Postupne som sa udomacnil, nasiel skvely job, novych kamaratov a manzelku, s ktorou ocakavame prvy prirastok o 3-4 tyzdne. Skvele nacasovanie. Neviem sa dockat dna, ked ich s hrdostou odovzdam svojmu synovi a rozpoviem mu svoj pribeh. 
 

PS: nechavam ich na par tyzdnov u AD, aby sa datum narodenia nasho syna zhodoval s datumom kupy 🙂
 


 

 

795AA4C1-D501-4414-A1B0-1D8ADD48149A.jpeg

4449F7B8-39F9-4566-B241-438A269F30FC.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 200
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Moc gratuluju. Mně se hodinky líbí moc, o to víc, když znám část příběhu, který za nimi je a bude. Zdravím za velkou louži a přeju hodně štěstí a zdraví celé brzy novopečené rodině.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tommy velká gratulace, jak k fantastickým Daytonám tak k potomkovi. Za 6 roků si ušel velký kus cesty a já osobně si myslím, že na vysněných zlatých hodinkách není nic snobského. Dřel si na ně a já v Tobě snoba nevidím 😉 P.S. moj pradědko išiel taky do Kanady, bol z Medzilaborcou ako Andy 😀 len sa písal rok cca 1930.

Good luck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Tommy_PP I zlaté Daytony si můžeš za peníze koupit znova - za pár týdnů uvidíš že mnohem důležitější je aby junior přišel na svět zdravej a dělal Vám radost :speak_cool:

PS: Ale vypadají fakt dobře :rolleyes:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...