Přejít na obsah

Gold Rolex-rada pri vybere


Tommy_PP

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 200
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 6 hodinami, tkol napsal:

Obecně 3 měsíce když jsem se naposledy ptal.

Neviem ako doma, ale tu v Kanade sa momentalne u vacsiny AD nedaju objednat ziadne Daytony (vratane zlata a platiny), resp. ti ich objednaju (samozrejme po zaplateni depozitu), ak na konkretny model a cifernik zatial nemaju objednavku a odpoved na dodaciu dobu je “cas dodania nevieme urcit” = objednaj a cakaj; co v praxi znamena 3-10 mesiacov. V pripade zdrazovania, budes platit novu cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
Před hodinou, tkol napsal:

Ty jo jsou hezký ale mě osobně sere ten matnej dial a hlavně ty matný plochý subcifry bez těch klasickejch drážek... :(

Az teraz som si vsimol tie subcifre, nepacia sa mi tiez.  Matny dial za mna super, aj everose ma matny, tu je to pekne vidiet.  A aj drážky sú :)

Screenshot_20210205-124715_Instagram.jpg

watch-club-rolex-cosmograph-daytona-everose-gold-box-and-papers-ref-116505-year-2014-1.jpg

Upraveno uživatelem tedwine
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, tedwine napsal:

pozeram ze ten dial asi ani nie je tak matny ako sa mi najskor zdalo. Rozhodne by som ale povedal ze je iny ako klasicky cierny lakovany dial ako je napr. na suboch..

Na tech everose je lesklej dial, nevim jestli na subech a gmt je lesklejsi, ale na daytonach obecne jsou leskle cifry. Ten na tech zlatych je uplne matny a s tim zlatem a leskem na pouzdru mi to proste nejde dohromady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, tkol napsal:

Na tech everose je lesklej dial, nevim jestli na subech a gmt je lesklejsi, ale na daytonach obecne jsou leskle cifry. Ten na tech zlatych je uplne matny a s tim zlatem a leskem na pouzdru mi to proste nejde dohromady...

Jj. Nasiel som na YT recenziu a popisuju ho ako "matnejsi a menej čierny" proti subom..  

Na tych zltych my viac ako matt vadia cervene akcenty a tie subcifry. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...