Přejít na obsah

Gold Rolex-rada pri vybere


Tommy_PP

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 200
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To asi budou, ale žlutý zlato strašně řve a k daytonám se mi to upřímně nehodí. a to mám žlutý zlato fakt hodně rád.

No jo milej zlatej, jenže na ty moje nedám náramek, tam seš SOL, když to chceš změnit. Leda nějak ghetto a to si nezasloužej. Ale ty 519 taky nejsou nějak zásadně náročný sehnat. V everrose bych kupoval CHNR, ve žlutym money dial a v bílym blue. A nebo buď za frajera a kup si ice blue v platině :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, JoyStick napsal:

To asi budou, ale žlutý zlato strašně řve a k daytonám se mi to upřímně nehodí. a to mám žlutý zlato fakt hodně rád.

No jo milej zlatej, jenže na ty moje nedám náramek, tam seš SOL, když to chceš změnit. Leda nějak ghetto a to si nezasloužej. Ale ty 519 taky nejsou nějak zásadně náročný sehnat. V everrose bych kupoval CHNR, ve žlutym money dial a v bílym blue. A nebo buď za frajera a kup si ice blue v platině :) 

Jj berem platinu iced,  alebo rovno rainbow ☝🤣  

 

Zlte si nechavam niekedy v hodne vzdialenej buducnosti na DD. Zlte mam aj Moony, teraz mi fakt netreba zlte. Mne sa celkovo OF nijak extra nepacia, teda az na tie WG, ktore by som bral ako nejaku kvazi "alternativu" k nezohnatelnym ocelovym. 

Potrebujem hodit na pazuru 116505 , nemal som este everose, uvidim ako sadne ton ku koži. Ked ok, priklanam sa k black dial (vs choko).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak, akokolvek je u mna v ramci farieb modra top, uz je toho dost. Paradoxne ale neznasam ruzovu, nechapem co ma to napadlo teraz. 😅  Verim tomu ze Rolex ruzova je ina ako vsetky ostatne odtiene 😂.  Musim si to vyskusat. Kedze AD su zavrety, pytam sa kolegov : nema niekto RLX everose na omak?  (prioritne Daytonu)  Dam poptavku aj do statusu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sedi ti to dobre, ja som ale v zivote popil viac asi, hue pokozky je posunute viac k zltemu spektru 🤣 preto to musim hodit na pazuru.

Kurwa mne tam neskutocne vadi ta guma proti goldu, nemozem si pomoct. A z casti aj keramika.  Pri WG OF je to ine, evokuje to ocel, tam sa mi kombinacia kovu s rubber paci. 

Screenshot_20210212-194815_Gallery.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde o to asi na co to chces, ty na oysterflex jsou skvelej daily beater, jsou furt relativne lehky (ikdyz o dost tezsi nez jakykoliv steel nebo bicolor) a neni to magnet na skrabance. Ono tahat se s FG celej den neni uplne prca a ne kazdymu to vyhovuje...

Chce to fakt vse vyzkouset, na obrazku je vsechno jinak nez kdyz to da clovek na ruku...

Upraveno uživatelem tkol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, tkol napsal:

Jde o to asi na co to chces, ty na oysterflex jsou skvelej daily beater, jsou furt relativne lehky (ikdyz o dost tezsi nez jakykoliv steel nebo bicolor) a neni to magnet na skrabance. Ono tahat se s FG celej den neni uplne prca a ne kazdymu to vyhovuje...

Chce to fakt vse vyzkouset, na obrazku je vsechno jinak nez kdyz to da clovek na ruku...

Iba ako chutovku.  Daily nie, to mi neprejde, klienti kukaju a pametaju si :)      

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Páni neviem úplne či trafím správnu sekciu ale ...

Pred zhruba rokom som si zaobstaral moje prvé rolexky -  yachmaster s platinovým ciferníkom ref. 16622. Tie hodinky boli nozaj krásne len furt mi vŕtal v hlave ten plechový remienok ktorý mi na pocit prišiel lacný a málo kvalitný a celkove nehodiaci sa k hodinkám v takej cenovej kategorií.  Preto, keď som dostal som od známeho solidnú ponuku na ich kúpu moc som neváhal a hodinky už putovali ďalej :)

Zohladnúť (ne)dostupnosť väčšiny športových modelov som začal uvažovať nad najnovvšou referenciou subov ref.126613LN prípadne 126613LB na ktorých sa čakačka u AD neráta na roky ale rozmedzie pár mesiacov 

Chcel by som aby to to boli hodinky na daily nosenie, preto sa skôr prikláňam k LN ale na živo som ani jedny nevidel. jedine WG smurf verziu s modrým ciferníkom a tie musím povedať že boli prekrásne ale FG je momentálne mimo môj vyčlenený budget na hodinky :D 

Čo si o tom myslíte ? respektíve je tu niekto kto nosí zlaté hodinky na dennej báze ? Nevykonávam žiadnu ťažkú manuálnu prácu. môj deň predstavuje 70% v aute a 30% kancel 

 

 

 

Rolex-Submariner-126613LN.002.jpg

rolex-submariner-date-126613lb-41mm-new-model-2020-scaled.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pre mna, ktory jedny Daytony v ruzovom mam je tento dial najviac aj po 2 rokoch ma nenudi. Tym ze to je ton v tone puzdro, dial tak to pekne ladi a keramicka luneta subcifre a guma v ciernej to tak akurat zjemnuju :)

ale pri daytonach sa neda spravit krok uplne mimo...prijemne rozhodovanie zelam ;) 

B6D5DDC0-E058-45F6-A431-1353D2E9586F.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 2. 2021 v 17:15, Tommy_PP napsal:

Raz tu niekto napisal, ze ruzovo zlate Daytony su perfektny darcek pre holky k promociam 😆😆😆 (berte to prosim s usmevom). Mne sa najviac pozdava cierny cifernik!

PS: dnes nosim

 

 
 

 

D7A13EEC-5D39-4B6E-BAD5-557FAE69325D.jpeg

To sa hodí, mam 16r dcerku, treba ju motivovať.  

PS. si vulgarny.

 

 

 

 

(hodinkami) 😂😂 

👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...