Přejít na obsah

Quartzky???


Gilius

Doporučené příspěvky

mam toho vice, ale nejvic casu na zapesti si z kvarcek v posledni dobe zada Traser:

Posted Image

uprimne receno to je paskem. ten puvodni mi vubec nesedl, potil jsem se v nem, byl mi neprijemny. takze i kdyz hodinky jsou fajn a daji se nosit i na drsnejsi aktivity, diky tomu pasku jsem je moc nenosil. ted jo.

 

a kazdej vecer taky na pravidelnou prochazku s manzelkou... chodime se projit "za humna", sem tam si pri te prilezitosti dam doutnicek... a protoze je to venkov, sice anglickej ale porad venkov, tak nejsou nikde svetla... takze trasery se staly soucasti kazdovecetniho ritualu, z nich se totiz cas da odecist rychle a snadno i v uplne tme Posted Image

 

Trošku oživím tohle téma. Hodně mi padly do oka tyhle Trasery konkrétně s tímhle páskem. Jde hlavně o to prošívání. Všiml jsem si, že se stále prodávají na Chronoshopu. Nevíte, jak sehnat tento nebo podobný pásek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 124
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Trošku oživím tohle téma. Hodně mi padly do oka tyhle Trasery konkrétně s tímhle páskem. Jde hlavně o to prošívání. Všiml jsem si, že se stále prodávají na Chronoshopu. Nevíte, jak sehnat tento nebo podobný pásek?

 

na chronoshopu jsou chrona... ohledně řemenu jej najdeš všude pod "rally strap" na ebay apod... nebo ti jej vyrobí někdo z místních členů simon, zekon aj. co dělají řemeny... akorát bych poupravil kolegu nademnou, že Traser Supersporty mají 22 mm... btw. ví někdo význam těch 3 "děr", které dělají z normálního řemenu rally? :D

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, jsou opravdu pěkné. Vidím to, že koupím Trasery a k nim ten první nebo poslední pásek. Pásek mi asi přehodí kdekoliv, co?

 

za peníze co dáš za hirsch (1200,-) ti uživatel Simon ušije řemen na zakázku ;) já mám od pátku darlena rally- koženej 22/20 a za ty prachy slušný (400,- kč) uvidím za jak dlouho tu kůži zrasuju a pak asi taky modena... silicon materiálově nebyl špatnej ale že bych z něho jásal taky ne... :sad01_anim: domluva s prodejcem dobrá, jednu transakci mi zrušil, blbnul mi internet a koupil jsem přes aktualizovat dva řemeny, jeden tedy vystornoval.... v pondělí odeslal v pátrek na ruce, stěžejky byly k řemenu...

 

darlena rally

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Chilliluk

QUOTE(Cyber @ 13.5.2008 - 8:54) 165600[/snapback]TAG HEUER

 

No...třeby ty "Hujerky",které nosil Bodie z Profesionálů......*slint*

 

4 YPO- díky

 

Ty odkazy už nefungují, ale které že to "Hujerky" nosil Bodie? To by mne hodně zajímalosmile.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak ze zvedavosti... nekoukal nekdo jaky jsou nejdrazsi vyrabeny Quarzky? zadny limitovany edice, nejaka "seriovka" ? hm?

Nějaké dámské se šutrama.. třeba Piaget Limelight Leaves :D za 50mega

 

Z běžně dostupných pánských pak nepatří mezi zrovna levné Campanula a Chronomaster od Citizenu, samozřejmě Grand Seiko a pár modelů od klasických výrobců jako Breitling, Omega, TagHeuer, Patek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad Sinn UX. No voda uvnitř opravdu není, takže mokrý zevnitř opravdu nebyly thumbsup_anim.gif

Je to speciální bezbarvý olej. Jeho použití uvnitř hodinek zajišťuje řadu výhod. Sklo se nikdy nezamlží, pod vodou nedochází k úplnému odrazu takže ručky a číselník jsou viditelné i z ostrých úhlů, pouzdro odolá i velkým tlakům. Těch vychytávek je na nich více - např. tegiment na pouzdře, termokomenzovaný strojek. Z mého pohledu asi nejlepší quartz hodinky a potápěčské hodinky současnosti.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad Sinn UX. No voda uvnitř opravdu není, takže mokrý zevnitř opravdu nebyly thumbsup_anim.gif

Je to speciální bezbarvý olej. Jeho použití uvnitř hodinek zajišťuje řadu výhod. Sklo se nikdy nezamlží, pod vodou nedochází k úplnému odrazu takže ručky a číselník jsou viditelné i z ostrých úhlů, pouzdro odolá i velkým tlakům. Těch vychytávek je na nich více - např. tegiment na pouzdře, termokomenzovaný strojek. Z mého pohledu asi nejlepší quartz hodinky a potápěčské hodinky současnosti.

Ale dyk já vím :) na focení je to prima, nedělá "zrcátko" a s tou charakteristikou v závěru opatrně souhlasím, ale opravdu zatím opatrně, protože jakmile se jednou dám na hříchy, tak to bude těžký boj mezi U sérií..

Upraveno uživatelem gougy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...