Jump to content

Nacházíte se ve vlákně se zvýšeným výskytem hodinek, které jsou kopiemi či napodobeninami modelů jiných značek. Čtení tohoto vlákna, či přispívání do něj, poškozuje zdravý vývoj chronomagora.

Smael

Recommended Posts

Ahoj, mate nekdo zkusenost nebo resili se tady nekde hodinky Smael? Vypada to jako dost velka kopie CASIO s cenou $10-20. Nekdo je prodaval asi za 4 nasobek na bazaru. Jako lajk bych si myslel, ze je to casio, respektive jsem si myslel, ze je to casio za super cenu nez jsem si to poradne precetl :-). https://smael.aliexpress.com/store/sale-items/1949294.html?promotionType=fixed&spm=2114.12010616.pcShopHead_6059349.2_0 

Edited by MadMic

Má je můj švagr. Z dálky vypadají normálně, z blízka už je to horší, taky plast působí lacině a nápisy na něm jsou setřené. O vodotěsnosti si může nechat jen zdát. Displej je hůř čitelný. Ale fungují mu a nestěžuje si.

Diky za sdileni. Vodotesnost je skoda ale za 10 dolaru asi dobry.

Má je můj švagr. Z dálky vypadají normálně, z blízka už je to horší, taky plast působí lacině a nápisy na něm jsou setřené. O vodotěsnosti si může nechat jen zdát. Displej je hůř čitelný. Ale fungují mu a nestěžuje si.