Přejít na obsah

Hodinky k narodeninam


Doporučené příspěvky

Datum uz je za rohom a tak som sa rozhodol, ze spravim este mensi brainstorm.. Zatial mam dvoch favoritov. Hodinky z uplne ineho sudka.. Jedny manual, druhe automat. Jedny sportove, druhe skor dress watch. Jedny s datumom, druhe bez. Jedny s MI, druhe asi skor nie :goof: Tieto su zatial vo vybere...

Damasko DK105 a Tudor BB58

Co by som chcel od miestnych borcov urcite nie je postuchovanie na jednu alebo druhu stranu. Bolo by to asi zbitocne, konecny vyber bude aj tak na mne a externy vplyv v tomto rozhodovani vahu mat nebude..
ALE! Potesili by ma este ine napady. Nejaky cierny kon by sa este mohol najst. Nieco co by este zamotalo rozhodovanie ;) Lebo prave ten proces vyberu je taka velka zabava :)  EDIT: Tak do 3000 EUR max...
Takze zatial tieto...
2ac2454352018971af3eb08de78b4f3f.jpg
ab015721c4334237cfb779272b181803.jpg

Upraveno uživatelem jankoxxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ward C65 Trident Bronz SH21?

 

Omega AquaTerra?

 

Grand Seiko? Edit: Do 3k? asi nezohnateľné

 

Niečo od Ball?

Ball nula bodov. Tam pre mna nic neni. Zvysok nuda a GS pre mna hodinky nerobia.. Vseobecne by ma zaujimali skor nejake veci mimo mainstream (aj ked viem ze do 3k eur to neni prave hitparada..).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

104 su pekne hodinky. Ale chcel by som inhouse kaliber..

 

Ak dovolíš, troška ti zrekapitulujem tvoje požiadavky:

- priemer max 42mm

- dátum

- najlepšie manuál príp. automat

- inhouse strojček

- min. WR100

- do 3k?

 

Najmä s tým inhousom si to pekne zabil. Ja by som sa skôr priklonil k Tudor. Ono ešte by sa dalo uvažovať o North Flag príp. za menší príplatok BB GMT Pepsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Janko, Tvé zadání není úplně jednoduché. Nebudu Tě pošťuchovat k BB58....je to jen na Tobě. :)

A propos, napadlo Tě někdy, že bys koupil Nomos ? ;-)

Nomos Ahoi....Nomos Club ? ...překrásné hodinky s manufakturním strojkem, WR 20 atm, mimo mainstrem, optimální na kožené řemeny, hodinky pro srdcaře... :smoke:

Dokážu si je na Tobě představit. 

Upraveno uživatelem Chosef76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Janko, Tvé zadání není úplně jednoduché. Nebudu Tě pošťuchovat k BB58....je to jen na Tobě. :)

A propos, napadlo Tě někdy, že bys koupil Nomos ? ;-)

Nomos Ahoi....Nomos Club ? ...překrásné hodinky s manufakturním strojkem, WR 20 atm, mimo mainstrem, optimální na kožené řemeny, hodinky pro srdcaře... :smoke:

Dokážu si je na Tobě představit. 

Ocenujem tvoju zdrzanlivost  :cheers:

 

Nomos? Mal som Club Dunkel Date, Club White No Date, Tangente Sport, Tangente Date, Metro Datum Gangreserve, Metro Dunkel.. Pre mna sympaticka znacka. Ale akosik nakoniec vzdy putovali dalej. Asi to neni uplne moj stajl alebo co.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u Bechyněho mají slevu na black bay bronze, chtějí za ně kolem 73000,-  kdybys chtěl něco nápadnějšího. Samosebou orlíky, všechny verze. V chronoshopu jsem viděl hezkou zelenou limitku marinemasterů.

 

A velice mne zaujal mark asi tak nejmíň XVIII spitfire od iwc, ale to bys asi musel tak talíř přihodit. A nebo ušetřit a vzít některé oris big crown pointer date., kdo je nemá, není chlap.

 

Jestli jsou to kulatiny, tak reversa, nebo jiné JLC, všeho ostatního se zbav a zmiz odsud :D

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Damasko jsou moc pekne hodinky, ale k dokonalosti jim chybi velikost do 40 mm (byly by Ti velke, narozdil od Moonu by to nebylo ono), sroubovaci korunka (moje obsese) a centralni vterinovka. Takze BB58, nebo ty orliky, jak pise cigi. Ty treba ja mam v hlave porad. Mimochodem ten remen k BB58 na fotce je libovej!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau Janko. Ty Damaska jsi mel na ruce mockrat, musis sam vedet jak ti sedi. Za me, jsou super! Tudory? Fajn, ale vic se mi libi ty bezlunetove, ted si nevzpomenu referenci... Neni to teda inhouse, coz preferujes. V tomto ohledu asi vedou Damaska. Ale ty Tudory v 36mm, ty by ti sedly, myslim, popici! Na oboje si usijes remenu az hamba, ale Tudory na tahu...hmmm, ja bych doporucil tento smer, byt je to ETA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...