Přejít na obsah

Funkční spořič monitoru s hodinkami PRIM


Doporučené příspěvky

Používám Breitling, ovšem jen pro jeho funkční zobrazování času. Breitling jakotakový mě neoslovuje a klidně jej rád nahradím něčím jiným, pokud bude GUI na stejné úrovni. Prim? Proč ne! Pokud tu o takový produkt bude zájem, Prim nám ho třeba udělá....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Dovolil jsem si vytvořit takový malinkatý spořič s hodinkami PRIM.....ve srovnání s profi výtvory je to velmi amatérské(tvořeno v programu SaverWiz),nic složitého.....použil jsem pár fotek odtud+něco z webu Prim.......tak snad mne za to neukamenujete a třeba Vás to,alespoň někoho,trochu potěší.

Čas neměří...to neumím udělat.Zatím.

 

 

enjoy:

 

http://rapidshare.com/files/121647647/Prim.scr.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolil jsem si vytvořit takový malinkatý spořič s hodinkami PRIM.....ve srovnání s profi výtvory je to velmi amatérské(tvořeno v programu SaverWiz),nic složitého.....použil jsem pár fotek odtud+něco z webu Prim.......tak snad mne za to neukamenujete a třeba Vás to,alespoň někoho,trochu potěší.

Čas neměří...to neumím udělat.Zatím.

 

 

enjoy:

 

http://rapidshare.com/files/121647647/Prim.scr.html

 

Mno, nádherné. Hezkej je ten s červenými Igeny, jak přechází spodní část v horní, jakoby bez barev. podkladu - díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno jsem si stáhnul funkční spořič monitoru s hodinkami Breitling (který se mi moc nelíbí) a po jeho nainstalování mě napadlo, že bylo fajn, kdyby někdo takový spořič udělal s hodinkami PRIM. Možná by to byla i dobrá reklama pro výrobce. Jaký je váš názor?

 

Požádej PRIMa o jejich prezentační CD, zatím tam jsou jen tapety na plochu, ale i nějaké spořiče se plánují. Tak snad už brzy :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...