Jump to content

Breitling - demontáž dýnka.

Recommended Posts

Zdravím, nevím jestli to tu již někdo řešil, ale zajímalo by mne, zdali lze někde sehnat klíč na x hran dýnka Breitling Colt. Dýnko je zde řešeno atypicky a nelze použít standartní klíč jako u jiných hodinek. Má někdo s tímto zkušenost? Díky za info.

No nevím. Když si někdo pořídí drahé hodinky, tak si k nim nepořídím tenisák. Využil jsem tipu od Member 50 a objednal. Jinak to příjde na asi 25,- Kč, takže možná levnější než tenisák.

• 10 months later...

Míček mám, ale nepracuje úplně spolehlivě. Breitling jsem otevřít ještě nezkoušel, ale třeba Seika s tím nešly. Musel jsem použít hodinářskou "vidličku". Takže posílám znovu dotaz, zda lze sehnat někde klíč (X hran) na dýnko Braitling? Díky za případné tipy.

Edited by Petr29

Já jsem bohužel s balonkem a Breitlingem nepochodil a to u více kusů. Pokud jsou hodinky dotaženy volantem, tak si s balonkem můžu jít tak akorát házet o zeď a to platí i u jiných hodinek nebo dýnek. Momentálně hledám také něco vhodného na atypická dýnka. Jinak balonek doporučuji. 

• 7 months later...

Měl jsem stejný problém, míčkem jsem si ani neškrtnul :( Vyřešil jsem to dost radikálně, přilepil jsem dýnko vteřiňákem k dřevěné laťce a pak to šlo hladce :D Ovšem odstranění lepidla bylo horší, ale otevřel jsem je! :D