Přejít na obsah

Breitling - demontáž dýnka.


Doporučené příspěvky

Zdravím, nevím jestli to tu již někdo řešil, ale zajímalo by mne, zdali lze někde sehnat klíč na x hran dýnka Breitling Colt. Dýnko je zde řešeno atypicky a nelze použít standartní klíč jako u jiných hodinek. Má někdo s tímto zkušenost? Díky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím. Když si někdo pořídí drahé hodinky, tak si k nim nepořídím tenisák. Využil jsem tipu od Member 50 a objednal. Jinak to příjde na asi 25,- Kč, takže možná levnější než tenisák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Míček mám, ale nepracuje úplně spolehlivě. Breitling jsem otevřít ještě nezkoušel, ale třeba Seika s tím nešly. Musel jsem použít hodinářskou "vidličku". Takže posílám znovu dotaz, zda lze sehnat někde klíč (X hran) na dýnko Braitling? Díky za případné tipy.

Upraveno uživatelem Petr29
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem bohužel s balonkem a Breitlingem nepochodil a to u více kusů. Pokud jsou hodinky dotaženy volantem, tak si s balonkem můžu jít tak akorát házet o zeď a to platí i u jiných hodinek nebo dýnek. Momentálně hledám také něco vhodného na atypická dýnka. Jinak balonek doporučuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Měl jsem stejný problém, míčkem jsem si ani neškrtnul :( Vyřešil jsem to dost radikálně, přilepil jsem dýnko vteřiňákem k dřevěné laťce a pak to šlo hladce :D Ovšem odstranění lepidla bylo horší, ale otevřel jsem je! :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...