Přejít na obsah

Poběda MVS ??


vor

Doporučené příspěvky

Co říkáte tady na to: http://www.aukro.cz/item361260997_letecke_...ske_zpravy.html

Že by si Franta hrál s gravírkou? :(

Mám je taky, od Franty nejsou, ale mají světlý číselník. Na těch od Franty mi nesedí kombinace ruček, řekl bych, že k tomuhle číselníku by měly být zlacené ručky, ale je to jen má domněnka. Jestli je afriko chceš, tak mu zkus napsat, on to prý dělá běžně, že přepálí cenu, a čeká na nabídku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A víš o nich něco? To je fasovali letci po Longines, Eterna a Lemania ? :(

Vím o nich to, že je mám od cca 30ti letýho cikána, od kterýho kupuju hodinky často. Fake to nebude, protože stály 50 CZK, a co jsem o nich slyšel, tak snad mohly být ve výstroji MO v šedesátých letech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:offtopic: Taky od jednoho cigoša občas koupím nějaký hodinky. :) Kde to oni vůbec berou?

:offtopic: Voni ti kucí vopálení maj docela slušnej byznys z vyklízení půd a pozůstalostí, a za to dostanou zaplaceno dvakrát. Jednou od zadavatele za vyklizení, a podruhý na blešáku, a když je nejhůř, tak ve sběrnejch surovinách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Mohl by jsi prosim Te umistit zde i fotku/y tech hodinek zepredu?

Nic na nich není, obyčejný pabědy se světlým číselníkem a modřenýma ručkama :yucky: , teda dokud je neotočíš :eek:

post-953-1212000295.jpg

post-953-1212000301.jpg

post-953-1212000309.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic na nich není, obyčejný pabědy se světlým číselníkem a modřenýma ručkama :yucky: , teda dokud je neotočíš :eek:

 

Pro tyhle hodinky (presne tenhle typ) mam slabost. Moc se mi libi (jednoducha ale elegantni grafika ciselniku a modrene rucky). Ale mam jen jeden kousek v ne prilis dobrem stavu. Ale nastesti je jich mezi lidma hodne, takze se nebojim, ze bych zadne dalsi nesehnal. Za pozornost stoji fakt, ze kalibr je pekne zdobeny i pres to, ze v te dobe snad dynka s pruhledem nepripadala v uvahu (viz foto),

post-3049-1212004731.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...