Přejít na obsah

Seiko SKX007 - legenda


nooski

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 43
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

@nooski: co to zbnamená "posunutý armován"? myslel jsem, že je to nějaký terminus technikus, ale nikde tady ani na netu jsem to nenašel. 

 

Zřejmě překlep, i když opakující se. Je to "armovák" - armovací kroužek. SKX007 jsou vyhlášené tím, že ho často mají posunutý (pootočený) vůčl indexům na ciferníku - viz hned první fotka v recenzi, u indexu "6" je to krásně vidět. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takhle skvělé reklamní foto - to má jeden co dělat, aby je hned neobjednal ;o)

 

ještěže to s hodinkama mám jako s babama - nemůžu se tahat s několika souběžně (poslední babu mám 25 let, hodinky 25 týdnů ;o)

Hacking + ruční natahování - dvě komplikace, které nejsou vidět a pro mnoho lidí ani nemají praktický význam. (Tedy jsou zbytečné... )

Ještě že 7S26 a 7S36 jsou furt na trhu. PS aktuálně mi SEIKA šlapou docela přesně a nerad bych si během přehazování data vteřinovku

zastavoval a přišel o sérii dnů bez přenastavování času...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takhle skvělé reklamní foto - to má jeden co dělat, aby je hned neobjednal ;o)

 

ještěže to s hodinkama mám jako s babama - nemůžu se tahat s několika souběžně (poslední babu mám 25 let, hodinky 25 týdnů ;o)

Hacking + ruční natahování - dvě komplikace, které nejsou vidět a pro mnoho lidí ani nemají praktický význam. (Tedy jsou zbytečné... )

Ještě že 7S26 a 7S36 jsou furt na trhu. PS aktuálně mi SEIKA šlapou docela přesně a nerad bych si během přehazování data vteřinovku

zastavoval a přišel o sérii dnů bez přenastavování času...

Co tím hackingem a ručním nátahem v souvislosti s SKX007 myslíš?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • Po roku...

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...