Přejít na obsah

Etika při prodeji Primek


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 124
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

hele Spajdy, já nemůžu za to, že neumíte číst a překládáte si moje slova tak jak se vám to hodí ..... to je váš boj

 

srovnání opět na píču .....  nápis marina militare mimo panerai je fejk i teď ....... primky parexo fejk jsou x nejsou ? ..... podle tebe teda taky jsou ...... no tak supéééér ..... máme jasno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja nevim, ale pokud nekdo mimo fabriku obslehne cifr i s logem, tak to asi uplnej cajk nebude :D rozdil mezi MM a Parexo nevidim, jen noname MM tapomneli na radek s Panerai :D

 

http://www.parexo.cz/Pouzdro%20PRIM.pdf

tak já to zkusím jinak ..... mě jsou celý ty hodinky u prdele ..... nelíbí se mi způsob jakým se zametlo s prodávajícím .... pokud si dobře pamatuju, tak se tohle řešilo tak, že se prodávající upozornil .... inzerát v tichosti smazal a pokud to prodávající zkusil znovu tak dostal přes prsty ...... tady se z jednoho inzerátu udělala vomáčka kterou by mohla moderovat borhyjová na nově ..... to je všechno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebud precitlivelej vole :D

máš pravdu .... měl sem napsat "ty sajrajte di s tím parexem k šípku a už sem nikdy nelez" ......."hajzle jeden"

 

 

jakože trošku si taky kopnout 

 

 

tak příště

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

nebudu dělat vůbec nic, protože mě primky nezajímají

 

a ten příměr taky není správný ...... prodávající kvůli kterému vzniklo tohle vlákno dostal otázku zda je to parexo a odpověděl ano je to parexo (nic netajil, nijak se nevykrucoval .....komunikoval normálně) ........ celej tenhle lynč je jenom kvůli tomu, že to nenapsal v popisu ...... noa ? ...... dnes a denně někdo něco nenapíše do inzerátu a poté to doplňuje, protože si vzpomene, že to nenapsal, nebo na základě dotazu potencionálního zájemce nebo někoho kdo tomu rozumí ....... musel by být úplný idiot, kdyby si myslel, že to tady někdo neodhalí nebo se nezeptá ....... ale chápu, že to je dobrej důvod vyrobit uměle senzaci o které se bude tejden psát, potažmo když jsou pro Berta primky srdeční záležitost

 

tak se plácejte po zadku jak ste odhalili zločince ..... fakt trapárna hodna chronomagu

kamo, jestli v tom nevidis zamer oskubat kavku, tak se na ten inzerat a nasledne reakce mrkni znovu a znovu... prodavajici moc dobre vedel, proc to tam nepise...

 

a fakt se divim, ze tobe jako starymu poctivci, co prodava hodinky vzdycky v TOP stavu, jenhle o*eb nevadi...

Upraveno uživatelem Ondra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kamo, jestli v tom nevidis zamer oskubat kavku, tak se na ten inzerat a nadledne reakce mrkni znovu a znovu... prodavajici moc dobre, proc to tam nepise...

 

a fakt se divim, ze tobe jako starymu poctivci, co prodava hodinky vzdycky v TOP stavu, jenhle o*eb nevadi...

vy byste chtěli aby vám každej servíroval všechno na tácu bez vaší snahy ...... já se v primkách nevyznám vůbec a nijak se za to nestydím..... není to prostě můj plácek a i přes to když jsem se na ty vodrbaný hodinky podíval tak jsem viděl nádhernou korunku ..... takže kdybych si je chtěl nedejbože koupit, tak bych vznesl dotaz na prodávajícího ..... je to úplně snadný se o něco zajímat pokud to chci

 

YPO, ale tu "vomáčku" si způsobil sám prodávající způsobem, jakým se k tomu postavil. V podstatě každým dalším postem to posíral čím dál tim víc.

tu vomáčku způsobil zakladatel tohohle vlákna synku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vy byste chtěli aby vám každej servíroval všechno na tácu bez vaší snahy ...... já se v primkách nevyznám vůbec a nijak se za to nestydím..... není to prostě můj plácek a i přes to když jsem se na ty vodrbaný hodinky podíval tak jsem viděl nádhernou korunku ..... takže kdybych si je chtěl nedejbože koupit, tak bych vznesl dotaz na prodávajícího ..... je to úplně snadný se o něco zajímat pokud to chci

 

tu vomáčku způsobil zakladatel tohohle vlákna synku

+1 synku :smoke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

YPO, ja myslim, ze je dobre, kdyz smelinari a podvodnicci ruzneho typu pres nasi vesnici (mag) neprojdou... jejich misto je na aukru... a s ohledem na to, co se na primkovem poli v posledni dobe deje, je dobre, ze tohle vlakno vzniklo... ale chapu, ze te to az tak nebere, kdyz v Primkach nejedes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímalo by mě, jak si třeba stojí Seika s aftermarketem na Chrono 24. Hodně uvažuju o tom, že tam časem koupím jeden model, a taky jedny Omegy, co po nich už měsíce toužím- jak vypadá bezpečnost tam ? Občas se tady objeví inzeráty, dokládající srovnání ceny právě s tímto serverem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jako všude. Záleží od koho kupujes. Chrono24 je jen zprostředkovatel. Jako ebay. Prodávají tam zavedené firmy a obchody, ale i soukromí prodejci. Stav je vzdy na fotkách a když to přijde, uvidíš. Garanci tam nějakou mas. Ceny vystavené nic neříkají, nemusí se za ne prodat, ale je to určitý obrázek. Ja nakupoval několikrát a OK, ale taky jsem tam narazil na debily, kteri uz podle komunikace znamenali stop :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Zdravím, podle čeho lajk pozná, zda jde o originál, nebo skládačku? Porovnáním všech možných detailů podle obrázku z knihy Prim od LH, nebo existuje někde seznam bodů, na které je dobré se před koupí zaměřit? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě před rokem, rokem a půl to šlo poznat v pohodě, stačila na to kniha od pana Hovorky. Teď je situace naprosto jiná, na trhu jsou zdařilé kopie a lajk to nemá šanci poznat. Neexistuje dokonalý padělek, ale k rozpoznání je potřeba vidět hodinky osobně a ne fotku na PC. Z Primek se během pár měsíců stala velice riskantní investice, protože v budoucnu tyto padělky lidem zamotají pěkně hlavu. Osobně bych dal od podezřelých Primek z Bazoše a Aukra ruce pryč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom případě je asi nejlepší volba si hodinky koupit před jakoukoliv renovací a tu si poté nechat udělat v Eltonu. Pro případný budouci prodej bude mit člověk v ruce alespoň doklad o původu oprav.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...