Přejít na obsah

Luděk Seryn - Karel Rotation


Doporučené příspěvky

  • po měsících...

Tak dnes je to na Novinky.cz znovu a možná trochu aktualizované, nevím. Nerad bych, aby se to díky některým i snad tzv. "zasloužilým" členům fóra zase zvrhlo do hnusu, ale jak vidno, ocenění i v hodinářské elitě to získalo. Kdo se tím další může pochlubit?????

 

Vím co to je něco udělat rukama, jsem vyučen v oblasti jemné mechaniky (ne hodinařiny!) a také vím, kolik věcí se mi i při velké snaze tak úplně nepovede. O to více obdivuji pana Seryna. Klobouček fakt dolů...

 

https://www.novinky.cz/muzi/clanek/ceskemu-hodinari-se-povedl-fantasticky-uspech-40310509?seq-no=1&dop-ab-variant=&source=article-detail

Upraveno uživatelem pavča
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...

Bojím se to zde napsat, ale pokud chcete, znám majitele těch hodinek Karel Rotation. Ovšem ne osobně, jen vím kdo to je a dokonce kde bydlí. Takže pokud chcete, dám to sem, jen se trochu bojím, že je to neetické. Ale adresu sem dávat nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
V 6. 1. 2021 v 15:14, gunman napsal:

a komu tím prospějete?

Ano připouštím, že je to blbost, ale jsou to tak výjiměčné hodinky a tak drahé, že jsem to chtěl dát jako zajímavost. Vůbec mu nezávidím. Zahlédnete ho v rozhovoru s Luďkem Serynem na YouTube. Podílel se tak trochu na vývoji. Ale asi je to ode mě kravina, tak se omlouvám za podivný přispěvek. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...