Jump to content

Luděk Seryn - Karel Rotation

Recommended Posts

• 11 months later...

Tak dnes je to na Novinky.cz znovu a možná trochu aktualizované, nevím. Nerad bych, aby se to díky některým i snad tzv. "zasloužilým" členům fóra zase zvrhlo do hnusu, ale jak vidno, ocenění i v hodinářské elitě to získalo. Kdo se tím další může pochlubit?????

Vím co to je něco udělat rukama, jsem vyučen v oblasti jemné mechaniky (ne hodinařiny!) a také vím, kolik věcí se mi i při velké snaze tak úplně nepovede. O to více obdivuji pana Seryna. Klobouček fakt dolů...

https://www.novinky.cz/muzi/clanek/ceskemu-hodinari-se-povedl-fantasticky-uspech-40310509?seq-no=1&dop-ab-variant=&source=article-detail

Edited by pavča
  • 5 months later...

Tohle jsem si pouštěl mockrát, je to nádherný strojek, pokud se tomuhle ještě dá říkat strojek. Stejně dlouho se vydržím dívat na strojky od Jacob & Co, konkrétně třeba Astronomy nebo Mystery.

• 3 months later...
  • 2 months later...

Bojím se to zde napsat, ale pokud chcete, znám majitele těch hodinek Karel Rotation. Ovšem ne osobně, jen vím kdo to je a dokonce kde bydlí. Takže pokud chcete, dám to sem, jen se trochu bojím, že je to neetické. Ale adresu sem dávat nebudu.

• 3 weeks later...
V 6. 1. 2021 v 15:14, gunman napsal:

a komu tím prospějete?

Ano připouštím, že je to blbost, ale jsou to tak výjiměčné hodinky a tak drahé, že jsem to chtěl dát jako zajímavost. Vůbec mu nezávidím. Zahlédnete ho v rozhovoru s Luďkem Serynem na YouTube. Podílel se tak trochu na vývoji. Ale asi je to ode mě kravina, tak se omlouvám za podivný přispěvek. 

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
V 26. 2. 2021 v 11:18, Honza.manta napsal:

Co to má na ruce?

Možná vlastní výroba? Říkal, že svoje první hodinky pořád nosí.

V 26. 2. 2021 v 11:18, Honza.manta napsal:

Co to má na ruce?

A dyť v tom rozhovoru říká, že jsou to jedny z jeho hodinek, kterých vzniklo celkově 8. 🙂