Přejít na obsah

Potřebuji se posunout


Doporučené příspěvky

Ahoj, točím pořad dokola ty samé kusy a už jsem přišel na to proč. Potřebuji se posunout, koupit něco co mě bude bavit třeba i na pořád:-)

Prosím o radu inspiraci a doporučení.

Měli by to být spíše divers, 42-45mm, asi black, bracelet, něco méně tradičního co není často vidět....

Moc se mi líbí JeanRichar Aquascope, některé verze Terrascope.Taky je super Ball engineer( divers verze) nejvíc asi deepquest. Cenová relace 30-80 k. Stejně půjde něco z domu takže proto ten cenový rozptyl.

Jsem přesvědčen, že už tu prošlo rukama členů tolik modelů různých značek a velká část řešila podobný problém. Proto díky za každý nápad.

 

Favorité níže

post-7523-0-26747100-1549187619_thumb.jpeg

post-7523-0-77540000-1549187630_thumb.jpeg

post-7523-0-16218900-1549187849_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele tohle se těžko doporučuje, ale JR jsem měl dvakrát a po počáteční fázi nadšení, docela rychle omrzely a šly pryč. Dost mi na nich vadily i časté diskontní ceny. Ball mě osobně netáhne, ale co mě vydrželo dlouho byly PO od Omegy, které mají vcelku nenápadný design a jsou výborně zpracované. Na druhou stranu to není žádná ojedinělost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

eterna kontiki diver...za ty prachy neskutecna pecka vc. naramku a spony. netuctove zajimave skoro univerzalni

Díky za inspiraci, nevím jak jsem mohl Eternu vypustit - je tam z čeho vybírat - jdu na to....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele tohle se těžko doporučuje, ale JR jsem měl dvakrát a po počáteční fázi nadšení, docela rychle omrzely a šly pryč. Dost mi na nich vadily i časté diskontní ceny. Ball mě osobně netáhne, ale co mě vydrželo dlouho byly PO od Omegy, které mají vcelku nenápadný design a jsou výborně zpracované. Na druhou stranu to není žádná ojedinělost.

Jak si podotknul PO jsou super a perfektně zpracované, ale je to taková klasika. Až teda na chronograf v liquid metal ty jsem měl na ruce a nechtěl je sundat:-) i když na ty subciferníky moc nejsem) jenže ta cena.....

 

Diskontní ceny mi asi nevadí... jaké JR jsi měl o co ti začalo vadit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem Aeroscope v chronu, tam mě unavila ta oranžová hodinky byly původně za 5.500$ a po slevě 2.700$ plus výpalné. Pak jsem měl černou limitku Neroscope. Ta byla podle fotek super, ale neskutečně na tom byl vidět kdejaký bordel a čas hodně špatně. Tak šly z baráku. Byl to nějaký černý titan.

Upraveno uživatelem BlackPanter
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

eterna kontiki diver...za ty prachy neskutecna pecka vc. naramku a spony. netuctove zajimave skoro univerzalni

Tak jsem zahrnul do výběru Eterna kontiki Diver (ty zelené) jen jsi nejsem jistej tou lunetou je hodně jiná:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...