Přejít na obsah

Rubber strap


IzTaPa

Doporučené příspěvky

V 4. 3. 2021 v 19:29, HondzaX napsal:
V 4. 3. 2021 v 17:11, Liqid napsal:
Dělá někdo gumy s rychloupínacími stěžejkami? Na blbejch garminech to mají už léta a jet o super, člověk se nemusí bát drbnutí pouzdra.

Dělaji je třeba Watchbandits - ale ty mají rovný konec u pouzdra. Stejně tak tomu bude u Bartons

Jasný, já právě myslel přiléhající k pouzdru, rovných je na výběr dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Na GMT Master jsem měl RubberB, super jako, ale ty dělají na Explorery II pouze varianty na originál sponu a ten nechci. A teď už dva dny hledám Everest a všude vyprodaný, to je krach, pro mě na léto nutnost 😒 Nemáte tip kde ho sehnat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Liqid napsal:

Ale to je z USA, nebo? Rád bych nějakého jejich dealera z EU, a to je docela tragédie, jeden pomalu ani tu značku neznal v Německu když jsem mu volal, musel vzpomínat a že prý mu nedodali řemen ani nepamatuje :D  Tady ten Holanďan byl na pohodu, ale nemá a neví kdy dostane, vůbec, prý dodávky váznou....

https://bulangandsons.com/collections/everest-straps

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Liqid napsal:

Díky moc,  chci tedy černý a zkusím je. Píšou že nemají skladem, deset dní navíc, copak to by nevadilo ale většinou to dotazem končí úplně jinými termíny, uvidíme. Jak píšu, zkusím je hned zítra....:cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@African  Olfert pise ze je skladom. Bral som tam Everest na GMT a za tri dni bola doma. Celkovo som od nich kupoval uz viac krat a vzdy bolo vsetko na 1. https://www.olfert-co.de/everest-kautschukband-schwarz-fuer-rolex-explorer-ii-eh14blk-21mm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Vortex-Tempus napsal:

@African  Olfert pise ze je skladom. Bral som tam Everest na GMT a za tri dni bola doma. Celkovo som od nich kupoval uz viac krat a vzdy bolo vsetko na 1. https://www.olfert-co.de/everest-kautschukband-schwarz-fuer-rolex-explorer-ii-eh14blk-21mm

Díky, poslal jsem dotaz zdali pasuje na 216570, nikde jsem to nevyčetl a když bude, objednám. Nevím proč nedělá RubberB s klasickou sponou, ten mě vyhovoval a vzal bych ho klidně znovu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, African napsal:

Díky, poslal jsem dotaz zdali pasuje na 216570, nikde jsem to nevyčetl a když bude, objednám. Nevím proč nedělá RubberB s klasickou sponou, ten mě vyhovoval a vzal bych ho klidně znovu.

rado sa stalo... Inak ked to referencne cislo  dam vyhladat na webe Everestu tak vyzera ze je to na 42 mm EXP2... ale asi je lepsie si to overit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 4. 2021 v 11:14, Vortex-Tempus napsal:

rado sa stalo... Inak ked to referencne cislo  dam vyhladat na webe Everestu tak vyzera ze je to na 42 mm EXP2... ale asi je lepsie si to overit.

Na email nereagovali, ale telefonicky úplně v pohodě, hned pán věděl, příjemné jednání tak je Everest na cestě :guitar: Děkuji moc ještě jednou za pomoc, jak jsi spokojený s Everestem? Já měl před tím RubberB, který byl super, ale co tak čtu tak Everest lidi baví, je poddajnější a tím pádem i příjemnější na nošení. No necháme se překvapit, ale upřímně život na cestách si bez něj nedokážu představit, jo a právě jsem dostal chuť na Guinesse  :D

 

DSC00973.JPG

DSC01433.JPG

DSC01462.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, African napsal:

Děkuji moc ještě jednou za pomoc, jak jsi spokojený s Everestem? 

Mal som GMT na Evereste asi 1,5 roka a potom sli zase na tah... ale to je skor o mne ako o tej gume. Poslednych par rokov nejako nedavam ani gumu ani kozu.  Remenu ako takemu nie je co vytknut... kvalitny, makky, pohodlny, solidna trnovka. Jedine minus je mozno dlzka... mam 180 a bol asi tak o 1 cm dlhsi ako by mi bolo treba, ale ako nic hrozne co by nejako pri noseni vadilo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 4. 2021 v 15:26, Vortex-Tempus napsal:

Mal som GMT na Evereste asi 1,5 roka a potom sli zase na tah... ale to je skor o mne ako o tej gume. Poslednych par rokov nejako nedavam ani gumu ani kozu.  Remenu ako takemu nie je co vytknut... kvalitny, makky, pohodlny, solidna trnovka. Jedine minus je mozno dlzka... mam 180 a bol asi tak o 1 cm dlhsi ako by mi bolo treba, ale ako nic hrozne co by nejako pri noseni vadilo. 

Tak tři dny jak jsi psal, radost veliká 👍 Teď už jen nakoupit Neurol, dva si zobnout a hurá na výměnu 😂

DSC_0840_1.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem doufal, že už máš nasazeno a ty ještě nic :D vidličku jsem zrovna včera objednal z alíka asi za stovku, tak jsem zvědavej, říkám si, že se na tom snad nedá moc co podělat, no uvidíme :) 1500 bych za tohle nedal, to radši ten neurol a izolepu na nožky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Liqid napsal:

Jsem doufal, že už máš nasazeno a ty ještě nic :D vidličku jsem zrovna včera objednal z alíka asi za stovku, tak jsem zvědavej, říkám si, že se na tom snad nedá moc co podělat, no uvidíme :) 1500 bych za tohle nedal, to radši ten neurol a izolepu na nožky.

Já si najít tu půl hoďku aby kolem mě neběhali caparti, pes a kdoví co všechno a navíc mít k výměně čistou hlavu je u mě pomalu nadlidský úkol :D Oblepoval jsem dříve u GMT II, klasický Bergeon vystěžejkovač, sice to se staženou prdelí šlo, ale už na to tak nějak nemám náladu, s těmito kleštěmi jsem viděl nějaká videa a vypadalo to jako těžká pohoda. Od S1 už jsem měl nějaké nářadí a vždy bylo kvalitní, tak uvidíme. Cenově jakš takš, chtěl jsem Bergeon, ale tam už to je fakt cenově masáž....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri mám už pár let tydle kleště a krom toho, že sou ty hroty udělaný z měkčí ocele než by se mi líbilo a už tak 4 hroty sem zlomil (naštěstí je jich tam pytel) tak to funguje bezvadně. Dá se to tam dát takhle rovně, nebo našikmo, aby si nemusel ani rozešroubovat tah.

Kleště jsou ok, hroty si můžeš koupit kvalitnější. nevidim důvod (krom toho že někdo vyloženě chce) dávat 350 euro za bergeon na úkon 3x za rok.

post-205-0-39211700-1517994885.jpg.8466a89afe56ff8e7ee19d55304f3e37.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, JoyStick napsal:

Afri mám už pár let tydle kleště a krom toho, že sou ty hroty udělaný z měkčí ocele než by se mi líbilo a už tak 4 hroty sem zlomil (naštěstí je jich tam pytel) tak to funguje bezvadně. Dá se to tam dát takhle rovně, nebo našikmo, aby si nemusel ani rozešroubovat tah.

Kleště jsou ok, hroty si můžeš koupit kvalitnější. nevidim důvod (krom toho že někdo vyloženě chce) dávat 350 euro za bergeon na úkon 3x za rok.

post-205-0-39211700-1517994885.jpg.8466a89afe56ff8e7ee19d55304f3e37.jpg

Nevypadá špatně, ale zase na druhou stranu když se lámou ty hroty tak je to takové blbé....máš odkaz na obchod že bych na to mrknul? Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...