Přejít na obsah

Rubber strap


IzTaPa

Doporučené příspěvky

Tak mi Němec napsal, že bude asi nejlepší a nejlevnější mi ty vidličky poslat, že by začal myslet hlavou? 😂  No nic, až to přijde, dám je do prodejního vlákna za nějakou férovku, protože dnes jsem v mezičase objednal 7825 a zdarec :guitar:

782510a.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, sashator napsal:

Tak hlavně bacha, ať nezlomíš hrot, vychází asi na 80USD:default_wink: já bejt tebou, tak už to mám pětkrát přehozený klasickou vidličkou a hotovo:default_biggrin:

Já měním poměrně často a původní GMT II jsem si dělal vidličkou, ale upřímně je to pakárna. Tady ten nástroj jsem konzultoval a je to prý pecka, bez lepení, klepačky, neurolu atd. a prý i ty hroty vydrží opravdu hodně. Aneb jak říkal můj dědeček, nejsi chlapče na tolik bohatý aby jsi si kupoval levné šunty :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem kdysi měl tu plastovou jebku, co ted reklamuješ a nevydrželo to nic. Teď si BLNR dělám vidličkou a není to nic hroznýho. Samozřejmě necháš jemný stopy zespod na nožkách, ale jelikož to jsou pro mě neprodejný hodinky, tak to neřešim. Ale jinak tahle pinzeta se mi taky líbí nejvíc a pokud bych si něco znovu kupoval, tak by to vyhrála...ale klobouček, jak jsi dlouho vydržel řešit nástroje, když už řemen máš asi měsíc doma:default_biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, to sem tak nějak pochopil a i sem slyšel že to lidi dělaj, jen mi tak nějak nejni jasný proč. Zrovna u Tebe bych to nečekal, páč sem si dycky myslel, že co si koupíš, to fakt nosíš a používáš. Přecejen zrovna ty Expy a zrovna Ty jako cestovatel a průzkumník, máš asi největší šanci to někde drbnout, takže mi to tak nějak no.. nedává smysl, tak se blbě ptám :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, JoyStick napsal:

No, to sem tak nějak pochopil a i sem slyšel že to lidi dělaj, jen mi tak nějak nejni jasný proč. Zrovna u Tebe bych to nečekal, páč sem si dycky myslel, že co si koupíš, to fakt nosíš a používáš. Přecejen zrovna ty Expy a zrovna Ty jako cestovatel a průzkumník, máš asi největší šanci to někde drbnout, takže mi to tak nějak no.. nedává smysl, tak se blbě ptám :) 

No myslím, že chránit hodinky při výměně tahu nijak nesnižuje jejich tool nasazení v terénu.
Aby nemusel vnukům říkat: toto je rýha z Mt. Everest, škrábanec z Mt. Blanc, odřenina od vystěžejkovávače ...
Navíc si myslím, že každý, kdo má hohinky rád, je i tom nejtvrdším nasazení podvědomě chrání (pod rukávem atd.) a nevystavuje zbytečnému nebezpečí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, JoyStick napsal:

No, to sem tak nějak pochopil a i sem slyšel že to lidi dělaj, jen mi tak nějak nejni jasný proč. Zrovna u Tebe bych to nečekal, páč sem si dycky myslel, že co si koupíš, to fakt nosíš a používáš. Přecejen zrovna ty Expy a zrovna Ty jako cestovatel a průzkumník, máš asi největší šanci to někde drbnout, takže mi to tak nějak no.. nedává smysl, tak se blbě ptám :) 

Mám to asi jako Vít, v terénu nemám tak nějak čas dávat bacha na věci,  ani to vlastně nijak neřeším, ale v teple domova si dobrovolně drbnout vidličkou hodinky tak my hrábne stejně tak jako když drbnu hodinkami doma o futra. Jsem divnej, ale přijdou my ty drbance pak úplně zbytečný, kdež to třeba v těch horách je to přirozený... A navíc měním často, většinou v pondělí a pátek a to je hodně Neurolů😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
V 7. 5. 2021 v 18:58, African napsal:

Tak mi Němec napsal, že bude asi nejlepší a nejlevnější mi ty vidličky poslat, že by začal myslet hlavou? 😂  No nic, až to přijde, dám je do prodejního vlákna za nějakou férovku, protože dnes jsem v mezičase objednal 7825 a zdarec :guitar:

782510a.jpg

A sem v prdeli, není mě ten gumák souzenej, nebo co 🤪

"Dobrý den pane Blablabla,

přišlo nám zboží a mezi dodanými věcmi měla být i pinzeta Bergeon 7825, bohužel místo celé pinzety přišel jen náhradní hrot, ačkoliv jsem platil celou pinzetu, teď se k tomu dodavatele neznají a tvrdí, že my poslali celou pinzetu - nechal jsem se napálit.
Německo se stalo Blízkým východem!
 
Velmi se Vám omlouvám, ale pinzetu si musíte koupit jinde"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, JoyStick napsal:

@African No já bych byl asi o poznání míň klidnej, kdybych zaplatil celý kleště a přišel mi jen hrot :) 

Ale rozumim, izolepa to jistí :D 

Zatím mě to nestálo ani korunu, ale prodejce pláče. Zkouší to z nich ještě vydolovat a pokud neuspěje, tak mu asi pošlu pro malou útěchu nějákou pěknou africkou sošku jako malou kompenzaci.....naštve to teda ale.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Afri se po měsících odhodlal, čeká mě výstup na horu Říp, tak jsem musel konat :D A hurá bez jediné vlásečnice, krása. Everest je na ruce příjemný, sedí parádně jak na ruce, tak na hodinkách kterým navíc sekne, to se musí nechat. Pouzdro na tah je příjemný bonus 👍 Radost veliká....moc se mi tahle kombinace líbí.

DSC_1448_copy_3024x1704.jpg

DSC_1449_copy_3024x1704.jpg

DSC_1453_copy_3024x1704.jpg

DSC_1456_copy_3024x1704.jpg

DSC_1459_copy_3024x1704.jpg

DSC_1461_copy_3024x1704.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Violoncello napsal:

Řemen skvělej, ale jsem hlavně konsternovanej ze systému výměny, respektive z oblepení nožiček. To jsem ještě neviděl a je to skvělej nápad! 

Jop, lepení je základ, člověk je hnedle trochu klidnější ;) Po prvním krátkém nošení mě vyhovuje víc jak RubberB co jsem měl na Masterech a to hlavně  díky uspořádání více dírek blíž u sebe, takže regulace na ruce je přesnější. RubberB byl tvrdší a musel se poddat, trochu mu to trvalo, Everest je měkčí a tím pádem od prvního nasazení příjemný. Někdo psal že nevydrží tolik co RubberB, možná právě pro tuto vlastnost, ale to ukáže až čas....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...