Přejít na obsah

Rubber strap


IzTaPa

Doporučené příspěvky

před 12 minutami, African napsal:

Jop, lepení je základ, člověk je hnedle trochu klidnější ;) Po prvním krátkém nošení mě vyhovuje víc jak RubberB co jsem měl na Masterech a to hlavně  díky uspořádání více dírek blíž u sebe, takže regulace na ruce je přesnější. RubberB byl tvrdší a musel se poddat, trochu mu to trvalo, Everest je měkčí a tím pádem od prvního nasazení příjemný. Někdo psal že nevydrží tolik co RubberB, možná právě pro tuto vlastnost, ale to ukáže až čas....

Lepení je skvělej nápad! Díky za něj. Asi jsem objevil Ameriku, vím 🙂

Z gum znám jen Crafter a moc mě baví, ale zatím si neumím představit, že projdu se stěžejkovačem kolem Subů. Na Seiko ok 😇

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, Violoncello napsal:

Lepení je skvělej nápad! Díky za něj. Asi jsem objevil Ameriku, vím 🙂

Z gum znám jen Crafter a moc mě baví, ale zatím si neumím představit, že projdu se stěžejkovačem kolem Subů. Na Seiko ok 😇

Tak kleště jsou kleště, Bergeon 7825 je top a nemusíš ani lepit, bohužel má objednávka zkrachovala a trpělivost po měsících čekání došla. Se stěžejkovačem si dodnes vzpomínám jak jsem poprvé dělal Mastery, dodnes slyším jak mi tlouklo srdce 😅 Pak už to šlo jak po másle, a myslím že půjde i teď, chce to jen dodržet klid a daná pravidla výměny. Po dnešku opravdu ani náznak vlásečnice což potěší :guitar: Ba naopak ušetříme ten překrásný tah, který půjde zpátky tak na podzim jak se znám.....

https://www.everestbands.com/pages/install

DSC00295.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, African napsal:

Tak kleště jsou kleště, Bergeon 7825 je top a nemusíš ani lepit, bohužel má objednávka zkrachovala a trpělivost po měsících čekání došla. Se stěžejkovačem si dodnes vzpomínám jak jsem poprvé dělal Mastery, dodnes slyším jak mi tlouklo srdce 😅 Pak už to šlo jak po másle, a myslím že půjde i teď, chce to jen dodržet klid a daná pravidla výměny. Po dnešku opravdu ani náznak vlásečnice což potěší :guitar: Ba naopak ušetříme ten překrásný tah, který půjde zpátky tak na podzim jak se znám.....

https://www.everestbands.com/pages/install

DSC00295.jpeg

Moc díky za odkaz! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, bobi napsal:

Afri,ten černej Everest jim fakt docela padne,čéče  OK.jpg.86b3ea58be0760046af463ab906572d3.jpg

Sekne kamaráde a doporučuji, kupoval jsem zde...tvým voňavkám bude také slušet. Nikdy nekončící boj, viď? :D

https://www.olfert-co.de/uhrenarmbaender/everest-uhrenambaender/?p=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, African napsal:

Afri se po měsících odhodlal, čeká mě výstup na horu Říp, tak jsem musel konat :D A hurá bez jediné vlásečnice, krása. Everest je na ruce příjemný, sedí parádně jak na ruce, tak na hodinkách kterým navíc sekne, to se musí nechat. Pouzdro na tah je příjemný bonus 👍 Radost veliká....moc se mi tahle kombinace líbí.

Moc pěkné.

před 8 hodinami, bobi napsal:

Njn.,brouka trochu mám,pravda :D.

Juknu na ten odkaz,dík😉.

Nevím, zda na EXP II z roku 2021 bude sedět. Rubber B jej bere jako samostatný model a ještě nezahájili výrobu.

 

obrazek.png.aaf7f3a3abc6ea2cd343e9c8e7674e84.png

https://rubberb.com/blog/rubber-b-straps-for-explorer-ii-42mm-226570/

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Vit napsal:

Moc pěkné.

Nevím, zda na EXP II z roku 2021 bude sedět. Rubber B jej bere jako samostatný model a ještě nezahájili výrobu.

https://rubberb.com/blog/rubber-b-straps-for-explorer-ii-42mm-226570/

U RubberB jsem nevybral ani na phantomy, měli pouze možnost s originální překlapávačkou a to se mi nelíbí, protože právě ta dostává nejvíc na frak. Na nové Explorery můj Everest Kautschukband schwarz EH14BLK 21mm nepasuje, zjišťoval jsem u Olfertu, upgrade se očekává do 6 měsíců. Ale kdo si počká, ten se dočká, třeba můj gumák ležel v šuplíku od dubna, než jsem se odhodlal k výměně :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera večer jsem na ten Everest zběžně kouknul a taky jsem si říkal,že na ty nové dvojky (2021) by nemusel zrovna pasovat.Bude rozumné případně počkat ("dočkej času,jako husa klasu"😀).

U RubberB bych raději viděl klasickou sponu.Oranžová linka uprostřed mně tam celkem sedí.Červená linka neé 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
V 5. 1. 2022 v 19:17, moco napsal:

A foto by nebylo, prosím?

Příště prosím použij tlačítko “citovat”, protože pak mi přijde upozornění, že někdo reagoval na můj příspěvek. Pár rychlých fotek níže.

1CB779EC-C407-47F1-AD20-2C32E69DA0D8.thumb.jpeg.c32707ab38982b9b95913b0003f22d02.jpeg

 

ED3D087C-94A6-4ED6-A24E-C69DAFB63D2F.thumb.jpeg.219635b31814174b48391fdd0bec0bab.jpeg

Upraveno uživatelem redd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 3 hodinami, sashator napsal:

Naprostej souhlas. Měl jsem možnost vyzkušet prakticky všechny běžně dostupný (jedinej Everest jsem ještě neměl v ruce) a Zealande je nejpohodlnější, měkkoučkej, příjemnej na ruce. A přitom to pořád není silikonoidní srajda

Everest mam ozkousenej. Je pohodlnej, ale tvrda guma. Lepsi na vetsi ruce podle mne. Ja mam skoro 19cm, takze mi vyhovuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...