Přejít na obsah

Rubber strap


IzTaPa

Doporučené příspěvky

Ja jsem koupil ten samý (aspoň podle vzhledu) na Alíku asi za kilo, stačí zadat "watch band remover" a vyjede toho mraky. Pro občasnou výměnu tahu plně dostačující.

Odesláno z mého Redmi Note 7 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 4. 2021 v 22:01, petr_cha napsal:

Koukal jsem na něj, ale už se mi zdál docela drahý. Zítra přijde levnější verze, tak dám vědět jak ta funguje....ale v recenzích s ním jsou uživatelé spokojeni, tak snad bude stačit.

0090dt_gr_42.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele je to jen a jen o těch hrotech, tvar a zpracování může bejt jakýkoliv. Já kdysi měl právě takto vypadající a hned při prvnim měnění (u Milgů) se mi zlomily dva hroty a to si myslim, že jsem vcelku manuálně zručnej. Už několikrát jsem přemejšlel o nástupci, ale Bergeon je úplně mimo (navíc se taky samozřejmě časem zlomí) a u těch čínskejch variant to chce mít tak dvacet náhradních hrotů jak psal @JoyStick ...a nejvíc samozřejmě záleží, jestli si ty hodinky plánuješ nechat "nafurt":default_wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyjo vubec mi neprisla notifikace ze ses me na neco ptal, az dneska jak me Sasa oznacil mi to piplo.
Je to z ciny z Aliku, nic svetobornyho, ten hlinik drzi, zavity taky, je to jen o hrotech, ktery bych dneska rovnou vyhodil a koupil kvalitni v evrope. Pak to combo dava za par korun velkej smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 4. 2021 v 13:04, JoyStick napsal:

Tyjo vubec mi neprisla notifikace ze ses me na neco ptal, az dneska jak me Sasa oznacil mi to piplo.
Je to z ciny z Aliku, nic svetobornyho, ten hlinik drzi, zavity taky, je to jen o hrotech, ktery bych dneska rovnou vyhodil a koupil kvalitni v evrope. Pak to combo dava za par korun velkej smysl.

V pohodě, děkuji za odpověď 🙏 Mě to dnes po dvou týdnech dorazilo, už jsem to považoval za ztracené, pošta opět excelovala :D Jak bude čas, jde se na výměnu, bůh se mnou....

DSC_0897.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Locky napsal:

@African Pevné nervy a klidné ruce! A určitě se pochlub, jak si nakonec dopadl! :)

Vypadá to že je rychle vyřešeno protože ty kleště jsou vybrakovaný a v přihrádce chybí vidlička 1mm právě pro Rolex. Já se zabiju 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tom watchtools.de, no tam je ale idiot. Místo aby dal dvě vidličky 1mm do obálky a poslal, tak chce po mě abych všechno poslal zpátky, a on že to pak pošle ještě jednou správně. Navíc tak arogantní týpek, to svět neviděl, svět prý řeší důležitější věci než dvě blbý vidličky, kretén 😡 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Dez123 napsal:

Hmm, hezký, slušnější jsou i kluci z Alíka, těm stačí poslat foto.

Souhlas a navíc to, co prodává ferda na watchtools, je alík jako vyšitej. Měl jsem od něj tu drahou pinzetu (ala bergeon) a hroty popraskaly hodně rychle. Ten červenej šroubovák vydržel asi dva šrouby tahu a prasknul taky.

Watchtools je jen drahej Alíkovej shit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, dlubix napsal:

Btw Afri, nemáš ten šroubovák ode mne? Jestli jo, tak to je vyměněný za ten prasklej.  

Jaký šroubovák? Nějak se nemůžu chytit, ale mě to trvá no 🤙 Nic, pošlu jim to, nechám si vrátit prašule a budu to dělat klasikou Bergeonem vystěžejkovačem jako vždycky. Už od nich nic nechci, takové to jednání nemám za potřebí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, African napsal:

S tím blbcem tam není domluva, ještě než mu to pošlu zpátky, nemáte někdo tip na ty vidličky 1 mm jestli se nedají v ČR někde koupit samotné? 

Koukni na to, ale nevim jestli to tam narves. :D

https://www.strapshop.cz/naradi/bergeon-6767-af-1mm-nahradni-hrot

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...