Přejít na obsah

Jaké Eterny nosíte ?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 221
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

 

Blbě. Ručky průměr, pětiminutový bílý indexíky málo a žlutý dortíčky a koláčky ještě míň. Od průměru Swiss se to ale až tak moc neodchyluje.

No, já na ně už téměř 14 dnů čekám. Zatím teda marně, nějak to drhne. Fakt jsem se těšil, že do komba k l.e.1973 budou fajn. Ale nějak mne to čekání přestává bavit a těšení už taky není, jako na začátku. Jestli vono to není znamení...

Upraveno uživatelem villain83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsíci...

Udělal jsem si velkou radost a pořídil si KonTiki Date z předchozí generaces bílým cifrem s topografickou mapou atolu, kde Heyerdahl a spol. s vorem přistáli.

 

Jsou fakt nádherný, ještě bych rád koupil i modrou variantu - kdybyste o exempláři někdo věděl, budu rád za tip!

 

foto (není moje):

https://lh5.googleusercontent.com/proxy/ZV9oDGjf6FBuozUpY5UY3tLIsMHcSWfNU07p79xiW-Pf0THmrTVgiRnjKD0hFlKNdyNkWM0QT0w3lvoQgynF_d0vIbc69zjDs_UElOZBATUMGBoaaaXYMn--est7saowSfYWUn7QHGk63UDgXnar-hNM1nJ0Y_DrPJt9yryXHQ

Upraveno uživatelem Khefeer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

Hezky to mate kluci, rad se chodim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
V 27. 6. 2020 v 11:41, Radik napsal:

Nejsou to ty poslední z Chronoshopu? :)

Jsou to ty posledni z Chronoshopu, mluvil jsem s pani Veronikou, a kdyz jsem se dozvedel, ze Eterna bohuzel konci, bylo rozhodnuto. Vyrazily ke me! A jsou Bozi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Postal80 napsal:

Jsou to ty posledni z Chronoshopu, mluvil jsem s pani Veronikou, a kdyz jsem se dozvedel, ze Eterna bohuzel konci, bylo rozhodnuto. Vyrazily ke me! A jsou Bozi

No koukal jsem na ně dost dlouho co je tam zlevnili, ale bohužel jsem nebyl dostatečně akční. Taks mě předběhl. Jsou fakt super!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...