Přejít na obsah

Jaké Eterny nosíte ?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 221
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 16. 9. 2020 v 16:09, shewcza napsal:

@DaveSty koukni do fotogalerie na kalendář. Samé krásné profi produktovky, nemá ani cenu tam posílat moje patlaniny z mobilu 😉

Jsou zbytečně skromnej ,nemám sice foto vzdělání a kritičnost ale pro běžně vnímavou populaci chrono příznivců by jsi se do finále myslím dostal ....kdyby se to pojistilo původním kusem se super patinou cifru a pláště ze 70tek tak je to tutový...když tak jsou k dispozici na focení u mě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 9. 2020 v 16:09, shewcza napsal:

@DaveSty koukni do fotogalerie na kalendář. Samé krásné profi produktovky, nemá ani cenu tam posílat moje patlaniny z mobilu 😉

Jak to muzes napsat??🤪Kuva kdybych ja umel tak bozsky fotit. I mobilem to je fuck🤣

Mam iPhone11 ( to ma pry fotit celkem ok ) ale tohle ze me - z neho - nikdy nevypadlo. Velka parada!! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 9. 2020 v 20:38, shewcza napsal:

Asi poslední naše fotka. Nemám co vytknout, až na to co mi vadilo už před nákupem. Bohužel mám teď chronodepku a odnesly to tyto skvělé potápky.

20200925_144047-01.jpeg

Hodinky jsou krásné, škoda, že nemají na lunetě minuty, ale bezdekompresní hloubku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 9. 2020 v 20:46, Cess napsal:

Já občas používám lunetu na měření času, na dekompresi mám potápěčský počítač. 

No dyt, tak byly KonTiki vymysleny. Mas dva v jednom. Na minutove rucce si pohlidas cas a na lunete mas zase metry. Do vody jsou super. Horsi je to do hospody.. tam to chapu, ze Vam to muze vadit.. s tema metrama se pocet vypitych piv blbe odecita:cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
V 27. 9. 2020 v 20:46, Cess napsal:

Já občas používám lunetu na měření času, na dekompresi mám potápěčský počítač. 

Pokud mají lunetu otočnou, tak se dá použít také - trojúhelník na 12h otočíš tak aby byl na místě, odkud chceš čas měřit, nebo naopak kdy potřebuješ třeba vypnout troubu. :)

V 29. 9. 2020 v 1:56, Postal80 napsal:

No dyt, tak byly KonTiki vymysleny. Mas dva v jednom. Na minutove rucce si pohlidas cas a na lunete mas zase metry. Do vody jsou super. Horsi je to do hospody.. tam to chapu, ze Vam to muze vadit.. s tema metrama se pocet vypitych piv blbe odecita:cheers:

Piva se počítají taky fajn - každý posun o 5 minut = jedno pivo a podle toho pak odečteš počet piv. Tedy pokud dáš víc jak 11 piv, tak se to též hůře počítá. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...