Jump to content

Recommended Posts

Tohoto, zatím mlčenlivého  člena mohu jedině doporučit. Vše proběhlo bez problémů. 

Díky za obchhod a hodinky ať slouží.

Děkuju za hodnocení, za pokec i za super hodinky, který si užívám! 

• 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Petr je strašně fajn chlap, obchod proběhl osobně i s pokecem, všechno v nejlepším pořádku. I když je tu relativně krátce, má jednání chrono gentlemana. Díky za obchod a určitě doporučuji.

Petr je strašně fajn chlap, obchod proběhl osobně i s pokecem, všechno v nejlepším pořádku. I když je tu relativně krátce, má jednání chrono gentlemana. Díky za obchod a určitě doporučuji.

Dawe, moc Ti děkuji za lichotky. Kdybych se neznal, sám do sebe bych se zamiloval :-) Děkuji Ti za obohacující povídání a za krásný hodinky. Hezký večer! P

• 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Obchod s Petrem byl vynikající. Žádné komplikace, neskutečná rychlost a hlavně bezproblémová domluva. Kéž by všechny obchody byly takové. Díky a jednoznačně doporučuji, hodnocení 1A+ :)

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Obchod s Petrem byl vynikající. Žádné komplikace, neskutečná rychlost a hlavně bezproblémová domluva. Kéž by všechny obchody byly takové. Díky a jednoznačně doporučuji, hodnocení 1A+ :)

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Děkuji Ti, Petře! Ať se jim u Tebe líbí :-)
  • 3 weeks later...

Naprosto bezproblémové, ve stavu naprosto odpovídajícímu popisu, zabalené tak, že jsem skoro nadával, než jsem se tím prokousal :-). Děkuji za obchod a jednoznačně doporučuji.

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

NESKUTOCNE toto som este nezazil a to sa tu motam par rokov.

Komunikacia bleskurychla a ferova, rovna a cista. V podstate som stale v soku z tohto obchodu. Ponukol som v ramci mojich moznosti menej ako v inzerate pytal a som ani necakal ze daco z toho bude.

Sokovany som ostal s protiponukou ktora bola mensia ako ta moja. Som si myslel najskor ze dotycny urobil preklep alebo omyl ale nie. To bolo najkrajsie chronogesto ake som zatial tu zazil.

To budu ale vianoce :) uz teraz a este sme celkom daleko.

Mozem len odporucit lebo takychto clenov je pramalo.

Dakujem este raz a prajem vela vydarenych obchodov :)

NESKUTOCNE toto som este nezazil a to sa tu motam par rokov.

Komunikacia bleskurychla a ferova, rovna a cista. V podstate som stale v soku z tohto obchodu. Ponukol som v ramci mojich moznosti menej ako v inzerate pytal a som ani necakal ze daco z toho bude.

Sokovany som ostal s protiponukou ktora bola mensia ako ta moja. Som si myslel najskor ze dotycny urobil preklep alebo omyl ale nie. To bolo najkrajsie chronogesto ake som zatial tu zazil.

To budu ale vianoce :) uz teraz a este sme celkom daleko.

Mozem len odporucit lebo takychto clenov je pramalo.

Dakujem este raz a prajem vela vydarenych obchodov :)

Děkuji Ti za hodnocení, Zoli!  :notworthy:

Jsem rád, že máš radost!

Ať Ti hodinky slouží dobře a dlouho!

VCello

• 3 weeks later...

Naprosto skvělá komunikace na velmi vysoké úrovni. Sice obchod neproběhl (špatně jsem formuloval zprávu prodejci a navíc jsem byl až druhý v pořadí), ale mohu jen doporučit.  

Děkuji Ti, Pepino! Věřím, že Ti vyjde další obchod a že se Ti třeba ten náš neúspěšný "vyplatí". Hezké Vánoce!