Přejít na obsah

Rolex Baselworld 2019


dabelM

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 297
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pánové, jde o to že svým lamentováním nad "pořadníky" (namísto toho abyste trvali na regulérním zpracování objednávek) akorát podporujete současný marasmus, kdy si s vámi a vašimi "investičními penězi" dělají dealeři a správní rada Rolexu co chtějí. Ale je to Vaše hra a Vaše blbost, že Jste ji ochotní hrát bez jasně daných pravidel a férového přístupu...  :smoke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A mne tie cakacky ani nedostatok nevadi... mam z toho vacsiu zabavu a viac ma tesi ked nieco zozeniem. Keby bolo vsade vsetko tak si jednak neviem vybrat a tiez by bolo o temu menej k pivu :D Sa ludia rozculuju ako keby ustava zarucovala pravo na GMT Majster... lenze nezarucuje. Rolex a AD su sukromne entity a pokial s niekym nevstupia do zmluvneho vztahu je len na nich ci nieco predaju Ferkovi alebo Honzovi... Jasne ze to niekedy nastve ale koho to stve moc nech nakupi u Omegy, Zenithu alebo Apple Watch... dobrych hodiniek je na vyber viac nez dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli to chtějí bez pořadníků, tak ať se připraví, že jim tam bude pořád někdo courat a někteří budou každý den volat, jestli něco přišlo, to jsem na ně zvědavej, jak dlouho jim to vydrží... :) Ale pochybuju, že to nějaký AD povede bez svého interního "seznamu"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden z najvacsich grey dealerov stiahol z predaja vsetky blnr a 116710ln, takze mozeme cakat pekne navysenie cien, ked basel prejde :)

https://davidsw.com/watches/rolex/gmt-master/

Netřeba čekat: gmt BLNR 15-18t USD, LN pak kolem 10t USD, dneska ráno jsem si projel WatchPatrol.

 

Edit: já z této hry vystupuji, obrací se mi z toho kýbl. :(

Upraveno uživatelem LovecK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A už kvůli tomu začínají umírat děti! Bába šla beztak z Baselu a jelikož ji na stánku Rolexu nezapsali na pořadník, vzteky ubodala první děcko, který potkala...z toho bude mít Rolex obrovskej průser a viděl bych to opravdu na ten eshop, aby si narovnali karmu...

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/duchodkyne-ubodala-na-ulici-v-basileji-sedmileteho-chlapce-40275159

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždycky je tu po Baselu zbytečná hysterie. Pokud bude poptávka, budou si nás tahat na vařený nudli. Mně se tohle nelíbí a nemám zapotřebí ze sebe nechat dělat trotla....ikdyž bych si rád třeba ty nové Batmany pořídil. Zatím jsem vyklidněnej. :)

 

3c5cb4f1b5a9fca44fa020f7be03dfe8.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Upraveno uživatelem Chosef76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...