Přejít na obsah

Dopravní zpravodajství


Doporučené příspěvky

před 7 hodinami, kuncák7 napsal:

Kouknu zítra. 

Předběžně, s tímto musí souhlasit i Policie ČR, takže "nakecat" jim v takovéhle případně moc nelze. Je tam, myslím na vozovce zůstatek alespoň 3m v jednom směru? Nevede blízko okrajů vozovky vedení-kabel, vda, plyn, kanalizace? Důvod tohoto vedení bude urco v OOP zdůvodněno.

Je to siroke dost. Nevim tedy, zda 2 regulerni pruhy po 3.5m, ale u nas v obci mame silnici jeste uzsi a normalne je obousmerna. Kdysi se to tam dalo projet obousmerne. Co je pod tim, nevim. Kazdopadne by se to dalo min. resit semaforem nebo vyuzit pro jeden smer jednu soubeznou ulici (ta Nová). Proste mi to prijde, ze to maji na haku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 597
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak jsem na to koukal, na papíře mi to přijde logické co tu uvádíte, ale když si projedeš např. ulici Novou tak asi usoudíš, že bys rozhodně tudy neposlal objízdnou trasu ( to se oprošťuju od aspektu, že ulice může být pouze vesnice, nebo že částečně patří mnoha majitelům a jejich souhlas by byl vyžadován- což nepřipadá v úvahu ).

Jinak, ulice Nová je průjezdná normálně? Pokud ano, tak lze toto projet, ničemu se nebrání. Místní to vědí a jezdí určitě tudy. Značky jsou pro ostatní tranzit, aby z toho nebyla D1. 

Autobus je hozenej do protisměru okolo kostela jako menší zlo ( nejezdí tak často a neutrpí tím dopravní obslužnost), ale provoz tam obousměrně poslat nelze.

nevidím do toho detailně, jen co jsi poslal a co jsem si vygooglil. Nejlepší by bylo se zastavit v Osečné a přímo se tam optat ( nebo jim poslat e-mail s dotazem ). 

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky, Kuncaku.

Bavil jsem se ted telefonicky se starostou a je to pry na navrh stavebni firmy, co tam stavi. Ze pry dali navrhy, ze bud uplna uzavirka nebo jednosmer, a ze magistrat Liberce kyvnul na to druhy. Argument firmy byl, ze kdyby to dali obousmerne, tak jim tam zacnou najizdet i nakladaky, coz by uz komlikovalo prace. Nevim, trochu se mi to nezda, ze by obec nemohla do toho mluvit, ale starosta se zdal docela vstricny a v pohode.

Pak jeste rikal, ze tam sam obcas jezdi (okolo kostela v protismeru), ale ze jsou tam obcas policajti, takze si mam dat bacha :-) Nastesti uplna uzavirka potrva jen kratce, takze to nebudu resit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do hlavních tahů nemá obec fakt moc co mluvit. Obrací se vždy na obec, město, ministerstvo v jejíž správě komunikace je.

Nedovedu si představit, že by do toho mohla kecat každá samota, to by se neopravilo nikdy nic ( navíc podle projektu kvůli kterému je ta uzavírka, je v tomto ohledu podávat nějaké námitky ze strany obce hloupost. Oprava a nové chodníky jsou v jejich zájmu ). Takže možná tam lehkej dotaz byl, ale jinak se obec asi sama též moc nesnažila s argumentama proti :-)).

Chvilku to přežijete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem zjistil že v ulici Michelská od metra Kačerov směrem do centra přibyl vyhrazeny jízdní pruh pro busy. No dobře, většinu času jezdím do práce MHD, ale jsem zvědavý jak to tam bude vypadat ráno až začnou lidi zase normálně jezdit do kanceláře na Brumlovku.

Nicméně na co jsem se chtěl zeptat. V těch dopravních značkách které označují vyhrazeny jízdní pruh je dodatkova tabulka, předpokládám že s časy a dny platnosti. Nicméně tak šíleně drobným písmem a poměrně dost textu, že řidič nemá absolutní šanci to za jízdy přečíst. A to mám možná i lepší vidění než 20/20.

Neměla by ta značka splňovat nějaké parametry čitelnost? Nebo je to schválně, aby to nešlo přečíst aby do toho pruhu řidič radši nejel ani v době kdy by mohl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdím tamtudy náhodou do práce každý den též (139, 150), značka je dle norem ČSN, bohužel, kdybys to napsal větším písmem, byla by to plachta cca 5m X 5m. Ale přiznám, že chyba tam je, už jsem psal na magos ať to úpravěj. 

Jo a jinak, ten vyhrazenej pruh tam už je delší dobu :-)))). V obouch směrech. 

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale byl jen jedním směrem, ne? Do centra je tam nově? Myšleno tak 3 měsíce?

 

Od začátku března máme nařízený home office, takže jsem tam min 3 měsíce nejel, až dneska na otočku pro druhou nabíječku default_smile.gif

 

Edit: jinak díky za info. A přesné znění není nutné, neotravuj se tím. Máme nařízenou práci z domova min do konce září, takže tam zas čtvrt roku nepojedu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 5. 2020 v 15:36, Frantik napsal:

Kuncaku, muzes kouknout, kdy bude otevrena Prosecka tam dole na krizovatce s Cuprovou? Uz ROK tam delaj ze delaj kanalizaci :-)

Jinak Franto, nezapomněl jsem na tebe, jen se na P8 nemůžu probojovat k definitivnímu termínu ukončení opravy a z magose mi nikdo neodpověděl. Takže zatím promiň. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, kloubik napsal:

No ale byl jen jedním směrem, ne? Do centra je tam nově? Myšleno tak 3 měsíce?

 

Od začátku března máme nařízený home office, takže jsem tam min 3 měsíce nejel, až dneska na otočku pro druhou nabíječku default_smile.gif

 

Edit: jinak díky za info. A přesné znění není nutné, neotravuj se tím. Máme nařízenou práci z domova min do konce září, takže tam zas čtvrt roku nepojedu :)

Ahoj, tak jsem tudy dnes schválně jel autem a omlouvám se - už tam není to časové omezení ( Po až Pá,..., ale je to už BUS pruh nastálo ).

A ten nečitelnej text zní : Pouze taxi se zákazníkem splňující požadavky vyhlášky č.18/2006 Sb. Hl.m. Prahy.

Je to tam takto nově od 12/2019.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásně to udělali, že? Tak jako decentně :)

By mě zajímalo, kdo si tam jako půjde sednout. V létě, při teplém počasí, sedět vedle toho štrůdlu nastartovanejch aut vedle a tramvají vířících prach, bude sedící člověk přesně v té výšce, ve které spolu s Plzní za 80 bude polykat pevné částice a NOx. Krásný místo na dejchání rakoviny.

O tom, že těch 200 metrů, na kterejch budou dvě zahrádky pro turisty (kterých tu letos bude tak 5), jenom přesunou tu kolonu o ulici vedle, která je široká tak akorát na koňa, raději ani nemluvím. A druhá strana nábřeží je pro změnu rozkopaná..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jako sousedske slavnosti v Jatecni ulici, kde v te části kde nikdo nebydlí uzavřeli na vikend ulici a nikdo z místních tam ani nepachl. Behali tam dredari a zonglovali s ohnema, holky v batikovanejch šatech s chlupatym podpazim rozdavali kedlubnove placky a uprostřed stal starej VW, kde bylo možný si koupit sojovy kafe za 95,- a rebarborovou limonadu za 130,-
Město žije!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Frantik napsal:

To je jako sousedske slavnosti v Jatecni ulici, kde v te části kde nikdo nebydlí uzavřeli na vikend ulici a nikdo z místních tam ani nepachl. Behali tam dredari a zonglovali s ohnema, holky v batikovanejch šatech s chlupatym podpazim rozdavali kedlubnove placky a uprostřed stal starej VW, kde bylo možný si koupit sojovy kafe za 95,- a rebarborovou limonadu za 130,-
Město žije!!!!

Jateční a tenhle nesmysl na nábřeží, vymyslela stejná Parta. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...