Přejít na obsah

Dopravní zpravodajství


Doporučené příspěvky

Takhle totiž vypadá spolupráce mezi Magistrátem a Prahou 1.

Jen čekám, kdy zavřou celé nábřeží s tím, že se vlastně může jezdit buď po druhé straně řeky a nebo, že se auta nějak dostanou těma bočníma uličkama, kde ještě někdo občas bydlí.

No nic. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 597
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 12 hodinami, straspol napsal:

Ježišmarjá, který dement nechal zavřít Smetanovo nábřeží ? Cestu ze Řep na Malvazinky, co běžně dávám do 20 minut, jsem jel třičtvrtě hodiny. To zas někdo má v hlavě   :shit:

Jako že je to demence o tom žádná, ale z Řep na Malvazinky přes Smetanovo nábřeží? To nějak nechápu...🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, kuncák7 napsal:

Je to "dočasně" opatření. Pak se to vyhodnotí a zavřou to celé :-((. S tímhle naštěstí nemám vůbec nic. 

Teď jsem četl, že to tam chtějí nějak zvelebovat, tak to dopadne asi jako spodní část Václaváku a jak popisuje dawe009... a zhruba podobně, jako kontroverzní socha Koněva, kde to prostranství teď vypadá jak v nějakém squatu a to najednou nikomu z mocipánů nevadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Anela napsal:

zitra jedu do prahy autem, kde je nejlepsi ho pres den nechat? nepocitam, ze najdem neco free, ale at je to rozumne pohodlne dostupne z metra? kdysi jsem staval na arkady pankrac, tusim?

Odkud přijíždís? 

Placeny parking je skoro všude (Chodov, Eden) v klidu. Okolo Strasnicky či Depa Hostivař zaparkujes též. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Andrew napsal:

Teď jsem četl, že to tam chtějí nějak zvelebovat, tak to dopadne asi jako spodní část Václaváku a jak popisuje dawe009... a zhruba podobně, jako kontroverzní socha Koněva, kde to prostranství teď vypadá jak v nějakém squatu a to najednou nikomu z mocipánů nevadí.

V tom případě by to byla pohoda :-))), bylo by vydáno tolik výjimek ze zákazu vjezdu, že by byla šance ji mít :-)). A teď vážně, úprava bude nutná, ale nejde to rychle, takže tuhle hrůzu tam uvidíme dost dlouho. A pak nevím, co nové volby a nové vedení, to bude jiná vize. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, Anela napsal:

zitra jedu do prahy autem, kde je nejlepsi ho pres den nechat? nepocitam, ze najdem neco free, ale at je to rozumne pohodlne dostupne z metra? kdysi jsem staval na arkady pankrac, tusim?

Radsi uz u Kolina :-) (tedy zalezi odkud jedes...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před asi 5 lety tam vymýšleli nějaký tunel v místě, jak jsou Karlovy lázně, aby chudáci turisti nemuseli pouštět auta při přechodu z Karlova mostu do Karlovy ulice, vyřešili to evidentně po svém... ale nic, zavání to politikou, tak na to kašleme... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Andrew napsal:

Před asi 5 lety tam vymýšleli nějaký tunel v místě, jak jsou Karlovy lázně, aby chudáci turisti nemuseli pouštět auta při přechodu z Karlova mostu do Karlovy ulice, vyřešili to evidentně po svém... ale nic, zavání to politikou, tak na to kašleme... :)

Když jim pokaždé uhneme, tak si fakt dovolí už cokoliv...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, Petr R napsal:

Jaká regulace začala na Praze 1 v 80. letech? Vždyť se za komancu dalo parkovat všude a do 96 jsem toho jako student dost využíval..... Nebo si to autor vymyslel? 

Počítám, že mysli určitě omezení parkování na Vaclavaku a pak okolo Pařížské. Můj odhad, též jsem to dlouho využíval jako student. Okolo Kotvy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...