Přejít na obsah

Dopravní zpravodajství


Doporučené příspěvky

Nechci tu vzbuzovat zbytečné emoce, ale ten článek sem dávám spíše pro dokreslení, jaký "odborník" se bohužel může díky politické funkci vyjadřovat k něčemu, čemu nerozumí ani náznakem.

 

https://www.idnes.cz/jihlava/zpravy/doprava-parkovani-cary-centrum-pamatkova-rezervace-spor-auto-hasici-jihlava-vysocina-zakaz-stani.A200617_553811_jihlava-zpravy_mv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 597
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dotaz asi pro Kuncáka.

Kolego proč na na smíchovské straně řeky na 4 proudovce do centra   od Zlíchova až po rozdvojení na jednosměrku  před smíchovský pivovarem nyní místo 70 změna na 50 když se tam nic neděje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Conrad napsal:

Dotaz asi pro Kuncáka.

Kolego proč na na smíchovské straně řeky na 4 proudovce do centra   od Zlíchova až po rozdvojení na jednosměrku  před smíchovský pivovarem nyní místo 70 změna na 50 když se tam nic neděje?

Ahoj, myslíš v ulici Dobrisska? 

Značky jsou napevno nebo přenosné? 

Dej mi chvilku, pozjistím, odpovím (mám teď trochu honicku s těma zonama, moc nestíhám ostatní). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, kuncák7 napsal:

Ahoj, myslíš v ulici Dobrisska? 

Značky jsou napevno nebo přenosné? 

Dej mi chvilku, pozjistím, odpovím (mám teď trochu honicku s těma zonama, moc nestíhám ostatní). 

Ne Ne myslím Strakonická  do centra až k Hořejšímu nábřeží  značky  70 jsou přeškrtnuté a pod nimi je 50

dík za Tvuj čas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, zjištuju, nevykašlal jsem se na to. Nebavilo mě to hledat ( je toho mraky ) a tak jsem vznesl dotaz na magistrát.

Vzhledem k tomu, že jsem neměl možnost vidět naživo ( dnes tamtudy zkusím profrčet ) tak můj dohad je na to, že se chystá nějaká pěkná pastička na rychlíky ( něco jako v Holešovicích )či se tam připravuje nějaká stavba/oprava.

Nicméně, až si to projedu a nebo dostanu zprávu z magistrátu, napíši ti výsledek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemohu se mu případně dovolat, tak ještě pro info- referent co o tom má vědět nejvíce  je pan Javašov, tel: 236 00 4325 ( já je moc otravovat nemůžu, nejsem úplně typ úředníka podle škatulky a letos mi sem přijdou na kontrolu jako nadřízenej orgán :-)), což nebude hezkej příběh, ale to už je jiné povídání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Nevíte prosím někdo jak je to s placením parkovného na modre zone? Stál jsem dneska v ulici Lomnického v Praze a vzpomněl jsem si asi až za 20 minut, že jsem nezaplatil za lístek. Tak jsem zaplatil, ale nevím, jestli třeba před 10 minutami neprojelo to monitorovací auto. Mám se bát nebo je 20 minut krátká doba a projet tou ulicí musí ještě třeba po delší době? Protože když bych si šel teprve zaplatit a auto projelo, tak jim to bude stejně hlásit, že jsem nezaplatil, tak jestli musí projet třeba dvakrát po nějaké době, díky moc.

Kuncák7 to asi bude vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, Huawei33 napsal:

Nevíte prosím někdo jak je to s placením parkovného na modre zone? Stál jsem dneska v ulici Lomnického v Praze a vzpomněl jsem si asi až za 20 minut, že jsem nezaplatil za lístek. Tak jsem zaplatil, ale nevím, jestli třeba před 10 minutami neprojelo to monitorovací auto. Mám se bát nebo je 20 minut krátká doba a projet tou ulicí musí ještě třeba po delší době? Protože když bych si šel teprve zaplatit a auto projelo, tak jim to bude stejně hlásit, že jsem nezaplatil, tak jestli musí projet třeba dvakrát po nějaké době, díky moc.

Kuncák7 to asi bude vědět.

Mělo by projet 2x během 30-ti minut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Huawei33 napsal:

tím pádem by to mělo být v pořádku, díky moc.

Mělo, dle mých čerstvě načerpaných info ( už mám z těch zon hlavu jak pátrací balon ) musí mít dvoje fotky takto od sebe ( dokumentaci ). Taky záleží ještě na tom, jak která městská část vymáhá/nevymáhá ( nemá lidi ). Tady je sháníme a dost to dře ( a to je přetahujeme z jiných městských částí ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Otázka asi na Martina. Martine, nevíš, kdy to na Evropský zapnuli? Nemám bohužel Premium členství. A hlavně me zajímá, kde to platí. Jednou jsem v tom pruhu za mekacem směr Veleslavín minuly týden jel (za mnou a prede mnou volno, nikoho jsem neblokoval) tak já jen jestli mám čekat pokutu, nebo to zatím jen jakoze testují. Díky 

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/doprava-radary-pokuta-bezpecnost-doprava.A200810_193035_domaci_cern?zdroj=otvirak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, VintageLover napsal:

Otázka asi na Martina. Martine, nevíš, kdy to na Evropský zapnuli? Nemám bohužel Premium členství. A hlavně me zajímá, kde to platí. Jednou jsem v tom pruhu za mekacem směr Veleslavín minuly týden jel (za mnou a prede mnou volno, nikoho jsem neblokoval) tak já jen jestli mám čekat pokutu, nebo to zatím jen jakoze testují. Díky 

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/doprava-radary-pokuta-bezpecnost-doprava.A200810_193035_domaci_cern?zdroj=otvirak

Ahoj, tohle bohužel nevím.

Zkusím zjistit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Karle, stále nic nevím, bohužel.

Kdyby to někoho zajímalo, tak i nerezident by mohl mít oprávění v zonach.

https://www.idnes.cz/praha/zpravy/parkovaci-zony-praha-auto-manzelu-spolecne-jmeni-soud-nerezident-trvale-bydliste.A200817_565397_praha-zpravy_klu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...