Přejít na obsah

Dopravní zpravodajství


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 597
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 29 minutami, odjinud napsal:

Dá se jim do toho hodit vidle? Jakože např. znehodnocení dvouproudé silnice na jeden pruh... ono ten pravej pruh je docela rozmlácenej, takže já vždy mezi těma dvěma přechodama jedu vlevo, ale mezi 4ma přechodama na cca 800m už to moc nepůjde...

Stejně by mě zajímala logika, jak tyhle "zklidnění dopravy" někdo vymýšlí... aktivní matka s děckem jim tam začne bulet, že je to nebezpečný a oni jí na to hned skočí? Co kdybych jim tam přišel já jako motorista a řekl, že chci zpátky 70ku? Kdo tohle rozhoduje? A podle čeho? .... to je hrozná mantra, to "zklidnění dopravy"... 😞

🤣:cheers::thumbsup_anim:🤣:cheers:

Tak ted jsi mě pobavil, sorry. Hodit vidle předpokládám už jistě ne, počítám, že tenhle projekt byl dělanej uceleně, jen se na tyhle přechody dostalo až teď.

A moderní je to, že se i díky snížení hluku a emisí "vyhání " doprava mimo zastavěné území.

A tato zklidnění se vymýšlí- architekti najatí nejen Magistrátem, ale i nátlakovkama ( je to dobrej byznys ). Klidně jim napiš, bude to k prdu, osobně bych ti odpověděl v tom smyslu, co ti píšu, jen bych to zabalil do moderních obratů ( zklidnění dopravy,..... ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, Lucky Lucaso napsal:

Jo a jeste jsem zapomnel na bytovky u Sevtu, v Pekarove ulici. To bude taky par desitek aut. A vsichni budou korzovat sem a tam... Tak tu mantru o zklidneni dopravy budem poslouchat cim dal casteji...

Tak to určitě. Tenhle obrat je moderní a já, jako úředník, nepůjdu proti politickému vedení ( stejně by to nepomohlo ) a i se klidně přiznám, pomáhá mi v odpovědích, protože se nemusím vylhávat jinak, tohle je pádnej argument.

Kilo jsem tam teda nejezdil, ale dopravní průmyslovka tam měla i své cvičiště pro autoškolu, takže jsem se tam něco najezdil :-)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, odjinud napsal:

Tak ona se chystá tramvaj z konečné v Kobylisích až někam k Lídlu ve Zdibech... pak ten jeden pruh stejně padne na ní. Ale to bude ještě trvat léta.

Jo, to se chystá asi jako nová konečná v Záběhlicích či tramvajová trať na Počernický a protažení stávající tram tratě V Olšinách :-). Toho se nejspíš ani nedožiju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, kuncák7 napsal:

Tak to určitě. Tenhle obrat je moderní a já, jako úředník, nepůjdu proti politickému vedení ( stejně by to nepomohlo ) a i se klidně přiznám, pomáhá mi v odpovědích, protože se nemusím vylhávat jinak, tohle je pádnej argument.

Kilo jsem tam teda nejezdil, ale dopravní průmyslovka tam měla i své cvičiště pro autoškolu, takže jsem se tam něco najezdil :-)).

Tak ja si pamatuju ceduli konec/zacatek Prahy jeste kdyz byla kousek pod Sporickou. A odtud byla 90 az do Zdib. Tak to tim kilem slo. Ale uz to nejakej patek bude no 🤔😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Před hodinou, slabak napsal:

Mezi zakazem zastaveni je to jasne, ale proc je uprostred ta znacka pro rezidenty? Tim se preci zakaz zastaveni nerusi nebo ano?

Může. Jen se mi nezdá, že by to bylo kvůli jednomu místu?

A mělo by to být trochu jinak vyznačené (další B28 s ukončením). Fakt se ti zítra kouknu. Kdybych nepsal, tak se mi ozvi do SZ.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, slabak napsal:

Ok, dekuji

Ahoj, tak kolega se i shodou okolností z daného místa vrátil a notoval si, že to řidiči chápou.

Takže - zhotovitel původně požadoval uzávěru celé lokality, ale to mu povoleno nebylo a zákazy platí vždy po IP 12 ( vyhrazené parkoviště ) a tam se pakrovat smí, až po tu B28 ( zákaz zastavení ).

Bohužel se moc nepočítá s tím, že když tu značku posuneš a zaparkuješ tam, tak znemožníš opravy, ale jinak, než uzávěrou celé ulice by to holt nešlo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, slabak napsal:

Jasne, chapu, dekuju. Na 1.pohled to vyzadovalo trochu soustredeni, ale pochopil jsem to spravne. Dekuju Pavel

U mě též. Osobně bych to řešil jinak a dle vysvětlení od kolegů složitěji, takže jsem to též pochopil.

Jinak, kdyby něco, klidně piš radši do SZ, nejsem tu furt :-)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
V 31. 5. 2021 v 15:37, kuncák7 napsal:

Občas nevím, co si mám myslet. Tohle je výtvor ELTODA, které vysoutěžilo zavádění zon. Mají s osazováním značek zkušenosti. Nějak nevím.reklamace značky.pdf

20210519_185623.jpg

:)))
Vždy keď vidim Eltodo si spomeniem na príhodu spred niekoľkých rokov, mali od firmy v ktorej som pôsobil systém na správu parkoviska. Po vyše dvoch rokoch používania riadne odovzdaného systému, pričom neplatili žiadnu údržbu, poslali nabubralý prípis, že chcú neviem aké úpravy a vývoj, a že ak nie, tak systém nespĺňa požiadavky a odstupujú od zmluvy a chcú vrátiť celú cenu projektu plus..., v opačnom prípade nás budú žalovať.
Dostali odpoveď, že sa veľmi tešíme na stretnutie na súde. Viac sme od nich nepočuli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

otázka asi spíše na kuncáka... Můžu tady parkovat? Ulice Na Dolinách 45, praha 4. Ta modrá čára mi přijde jakoby špatně smazaná. Auta tam občas stojí, ale přiznám se, že bych nerad dostal pokutu. Žlutá čára tam není jako na druhé fotce (respektíve je, ale končí snad 2 metry za přechodem, je to tam vidět na první fotce), Na té druhé fotce je ta modrá čára taky rádoby smazaná... Díky

 

1vcb.JPG

bvn.JPG

Upraveno uživatelem Huawei33
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...