Přejít na obsah

Dopravní zpravodajství


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 597
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ahoj, tam co ukazuješ parkovat nesmíš.

Jinak smíš stát i v modré zoně - je to ale za 60 Kč na hodinu. Ve fialové bud 30 nebo 40 Kč, ted přesně nevím, tuhle lokalitu mám mín zmáknutou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Huawei33 napsal:

Ahoj,

ale kolem te cervene fabie je taky modrá, je to sice špatně vidět, ale je. Vážně je to v nepořádku?

Resp. nesmím stát 3 metry před přechodem je to tak? díky

Nesmíš, ale lze to upravit místní úpravou, což bude tento případ. A nechci tě zbytečně zlobit, ale nejsou to 3 metry :-))))) - je to metrů 5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konkrétně tady je těch vyjímek v těch ulicích jako na.... :) Jsou to v podstatě všechno obytný domy / komplexy, s vyjímečnou firmou nebo admin budovou, parkování je tam těžkej nedostatek a švestky sou tam furt někde. Jezdíval sem o pár ulic níž na mani-pedi a nikdy sem to neřešil a pakrkoval jak se mi zachtělo, protože než půl hodiny hledat správný místo a za něj zaplatit, radši 3x za rok zaplatim to pětikilo na pokutách :) 

Pokavaď tam bydlíš, silně doporučuju najít nějakýho strejdu v těch novějších domech s garáží a pronajmout si flek :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, kuncák7 napsal:

Ahoj, tam co ukazuješ parkovat nesmíš.

Jinak smíš stát i v modré zoně - je to ale za 60 Kč na hodinu. Ve fialové bud 30 nebo 40 Kč, ted přesně nevím, tuhle lokalitu mám mín zmáknutou.

Samozrejme mas pravdu s tim parkovanim na modry. Ja to bral tak,ze tam chce stat dlouhodobe a na modry muzes snad jen 3 hodiny jestli se nepletu. 

 

Huawei: tak jestli to mas jen do banky, tak ten kousek muzes dojit odkudkoli, ne? Nebo jaky to ma duvod stat na zluty - modry, dva metry od prechodu v krizovatce? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 6. 2021 v 13:58, JoyStick napsal:

čobka je nahoře na pražpostu ne? Nevím že by tady v kopci byla pobočka..?

ano, tam nahoře už se nedá vůbec parknout.

V 11. 6. 2021 v 14:19, Lucky Lucaso napsal:

Samozrejme mas pravdu s tim parkovanim na modry. Ja to bral tak,ze tam chce stat dlouhodobe a na modry muzes snad jen 3 hodiny jestli se nepletu. 

 

Huawei: tak jestli to mas jen do banky, tak ten kousek muzes dojit odkudkoli, ne? Nebo jaky to ma duvod stat na zluty - modry, dva metry od prechodu v krizovatce? 

jsem zvyklej jezdit. ale je pravda, že nejjednodušší bude změnit pobočku na jinou ph...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 21 hodinami, odjinud napsal:

Někde v tomto úseku dali tu značku. Směr do centra. Zítra tam pojedu a blíže to prověřím.

 

 

Cínovecká.jpg

Jinak jsem našel vlastně jen tohle Pražská magistrála zpomaluje na 50 km/h | Týden.cz (tyden.cz), ale to by sis pomohl, protože by to v tomhle úseku zvedalo rychlost o 10 km/h :-))). Protože v tomhle úseku by měla být jen 50.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...