Přejít na obsah

Dopravní zpravodajství


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 597
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Policie patrat samozrejme bude... v tunelu se nesmi zastavit ani stat.

 

Co se tyce kratke vzdalenosti mezi auty, nechci nikoho obhajovat. Pouze konstatuji, ze na silnici se jezdi v pravo a pokud je vice pruhu tak se jezdi v pravem (at uz ve meste nebo mimo). Pokud je v Blance 70 nebo 50, vzdycky se najde nejaky chytrak co jede v levem pruhu 65 nebo 45 a vychovava ostatni "rychle" ridice, kteri chteji jet dle tempotatu na max povolenou rychlost. Povinnost ridice v levem pruhu je zmizet do praveho. Pokud se bude dodrzovat vzdalenost, ten v levem co jede 45 nikdy neuhne, protoze se na nej nikdo netlaci - to neni nic, ce se mi libi, ale je to realita. Stejna situace panuje na dalnicich.

 

Takze nez tady budete hlasit jak jsou vsichni ocasove, uvedomte si, ze doprava je spojena nadoba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Policie patrat samozrejme bude... v tunelu se nesmi zastavit ani stat.

 

Co se tyce kratke vzdalenosti mezi auty, nechci nikoho obhajovat. Pouze konstatuji, ze na silnici se jezdi v pravo a pokud je vice pruhu tak se jezdi v pravem (at uz ve meste nebo mimo). Pokud je v Blance 70 nebo 50, vzdycky se najde nejaky chytrak co jede v levem pruhu 65 nebo 45 a vychovava ostatni "rychle" ridice, kteri chteji jet dle tempotatu na max povolenou rychlost. Povinnost ridice v levem pruhu je zmizet do praveho. Pokud se bude dodrzovat vzdalenost, ten v levem co jede 45 nikdy neuhne, protoze se na nej nikdo netlaci - to neni nic, ce se mi libi, ale je to realita. Stejna situace panuje na dalnicich.

 

Takze nez tady budete hlasit jak jsou vsichni ocasove, uvedomte si, ze doprava je spojena nadoba.

v tunelu se sice nesmí zastavit ani stát ale ještě existuje "zastavení vozidla", tedy zastavení nezávislé na vůli řidiče. Proč to zastavilo, to je otázka ale tipuju že tam asi cestující vystupovat nechtěli. Taky to mohla být jen trochu zmatená reakce na dopravní situaci, trocha zmatkování, hledání šaltpáky, chcípnutí motoru.

A jezdí se v pravém pruhu mimo město. V obci to neplatí. Detaily nebudu vypisovat, paragraf 12. A tak to bohužel chodí. Něco si nepamatujem, něco si vyložíme po svém, něco se naučíme ignorovat, pak jsou taky idioti na plný pecky a výsledkem je príma chaos.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jezdíte jako pomatenci všichni ...... neska jsem vytroubil blbečka kterej si neumí najet do křižovatky dál než metr za čáru a moh se posrat ..... protože on je pán a za ním nikdo nejede ....kupodivu se ani nedloubal v telefonu .... pak se mě snažil vybrzdit mlhovým světlem ale to jsem prokouknul ......mánička....copatá zasraná 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v tunelu se sice nesmí zastavit ani stát ale ještě existuje "zastavení vozidla", tedy zastavení nezávislé na vůli řidiče. Proč to zastavilo, to je otázka ale tipuju že tam asi cestující vystupovat nechtěli. Taky to mohla být jen trochu zmatená reakce na dopravní situaci, trocha zmatkování, hledání šaltpáky, chcípnutí motoru.

A jezdí se v pravém pruhu mimo město. V obci to neplatí. Detaily nebudu vypisovat, paragraf 12. A tak to bohužel chodí. Něco si nepamatujem, něco si vyložíme po svém, něco se naučíme ignorovat, pak jsou taky idioti na plný pecky a výsledkem je príma chaos.

 

Auto v tunelo zastavilo (at uz vuli ridice nebo vyssi moci), takze ridic bude predvolan k podani vysvetleni, kde muze muze pouzit institut zastaveni vozidla. Pouze rikam, ze Policie patrat bude, ne ze nebude.

 

Vyhlaska paragrafem 12 umoznuje mestem projizdet ve vsem pruzich za urcitych podminek, ridic nedostava preplacenou kartu na vyuziti leveho pruhu. Takze pro zjednoduseni rikam, ze ve meste se jezdi v pravem jizdin pruhu a lidi by tak jezdit meli, prave aby nenastal zbytecny choas. Tady je k pruhum dobry komentar https://autobible.euro.cz/jizda-prostrednim-levem-pruhu-prestupek-jaka-pokuta/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto v tunelo zastavilo (at uz vuli ridice nebo vyssi moci), takze ridic bude predvolan k podani vysvetleni, kde muze muze pouzit institut zastaveni vozidla. Pouze rikam, ze Policie patrat bude, ne ze nebude.

 

Vyhlaska paragrafem 12 umoznuje mestem projizdet ve vsem pruzich za urcitych podminek, ridic nedostava preplacenou kartu na vyuziti leveho pruhu. Takze pro zjednoduseni rikam, ze ve meste se jezdi v pravem jizdin pruhu a lidi by tak jezdit meli, prave aby nenastal zbytecny choas. Tady je k pruhum dobry komentar https://autobible.euro.cz/jizda-prostrednim-levem-pruhu-prestupek-jaka-pokuta/

no tak si to podrobně a pečlivě přečti protože si to vykládáš špatně. Protože vůbec není pravda že se ve městě jezdí v pravém. A právě kvůli takovým výkladům "pro zjednodušení", které si každý tvoří tak jak se mu zrovna hodí, nastává ten chaos. Protože třeba právě ti notoričtí levopružníci si opět "pro zjednodušení" vytvořili výklad, že když jedou v levém povolenou rychlostí, ničemu to nevadí protože nikdo přece nemůže jet rychleji.

Ještě jednou: V obci se jezdí v libovolném pruhu a pouze za určitých podmínek to neplatí. Viz příslušný paragraf.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, ve meste mas moznost jizdy v kterem pruhu chces, pokud vzdy vyklidis levy pruh/krajni pruh pro rychleji jedouci vozidlo (pokud zrovna neodbocujes). Stejne tak muzes predjizdet na hlavni silnici v krizovatce s vedlejsi silnici, protoze zakon to dovoluje. Obe moznosti jsou zakonem povolene (ve meste jezditi v levem pruhu jako buran a na hlavni predjizdet v krizovatce jako sebevrah)... ale ridic to nedela. Jezdit v Praze v levem pruhu je stejna blbost jako predjizdet v krizovatce. Jsou veci, ktere nevyctes z vyhlasky a jedna z tech veci je, ze se jezdi ve meste i na dalnici v pravem pruhu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protoze to podavas tak, ze za to muze ten ridic. A on nemuze. Za nehody a nasledny dopravni kolaps v pulce Prahy muzou idioti, kteri nedodrzuji bezpecnou vzdalenost.

 

Baldici, napsal jsem: Jenom doufám, že se podaří dopátrat toho prudce a bez příčiny brzdícího vocasa.

 

Kde tam čteš, že: ... to podávám tak, že za to může ten řidič ....

 

Nedobře chápeš psaný text.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Jenom doufám, že se podaří dopátrat toho prudce a bez příčiny brzdícího vocasa.

Spíš bych řekl že mu to brždění zastal nějaký asistent a řidič se pak snažil vzpamatovat a převzít opět kontrolu nad vozidlem, což mu pár sekund zabralo.

 

Baldici, napsal jsem: Jenom doufám, že se podaří dopátrat toho prudce a bez příčiny brzdícího vocasa.

Kde tam čteš, že: ... to podávám tak, že za to může ten řidič ....

A proc bychom tedy po nem meli patrat, kdyz za to nemuze? :)

 

Auto v tunelo zastavilo (at uz vuli ridice nebo vyssi moci), takze ridic bude predvolan k podani vysvetleni, kde muze muze pouzit institut zastaveni vozidla. Pouze rikam, ze Policie patrat bude, ne ze nebude.

A nebo v lepsim pripade odepre vypoved a nemusi tam ani chodit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:photo:  :photo: dopravní zpravodajství v této zemi? Proč? Vždyť to nic neřeší.

Když se postaví do 20 měsíců okruh kolem celé Prahy a letos zprovozní komplet D1, za rok dostaví D35 na 3 pruhy , tak se má cenu tím zabývat. Jinak je to naprosto ztráta času a nervů, výběr objízdných tras kamkoliv a kudykoliv je léta stejný nikam to nevede.  :tank: BVP je ideální, rychlost postačuje a může kdykoliv přes příkop tradá polem nepolem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:photo:  :photo: dopravní zpravodajství v této zemi? Proč? Vždyť to nic neřeší.

Když se postaví do 20 měsíců okruh kolem celé Prahy a letos zprovozní komplet D1, za rok dostaví D35 na 3 pruhy , tak se má cenu tím zabývat. Jinak je to naprosto ztráta času a nervů, výběr objízdných tras kamkoliv a kudykoliv je léta stejný nikam to nevede.  :tank: BVP je ideální, rychlost postačuje a může kdykoliv přes příkop tradá polem nepolem.

Tak byl to jen nápad na vlákno.

Myslel jsem si, že když by měl někdo někde problém, mohl bych poradit, když bych věděl.

Nebaví mě číst stesky "taky odborníků" co mají řidičák a myslej si, že tomu rozuměj nejlíp.

Holt blbej nápad a on kdyžtak případně zapadne do propadliště dějin chronomagu sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja treba chapu, ze se musi udelat plynovod pod Krejcarkem. Nechapu ale, ze se to musi delat tak dlouho (vykopu, dam trubku, zahrabu a jedu kuwa) a uz vubec nechapu, ze se uzavrou vsechny alternativni objizdny trasy a posle se to vsechno jednou Spojovaci až na Jarov. A uz vubec nechapu, proc se ted dodela Krejcarek a pak se zacne Novovysocanska, když by to šlo najednou, páč je to pár metrů od sebe. A mega nechapu, ze se jeste zúží sjezd dolů k Sazce a neupravi se semafory na Spojovaci, aby poustely vic aut. A megameganechapu, ze se dole na Spojovaci zacne opravovat asfalt. To proste normalni clovek nevymysli :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to chápu : za vším hledej peníze. Plynař nemusí koordinovat a přišel na poslední chvíli pro povolení ( nebo to udělal na havárii a povolení může dostat až dodatečně ), v tu dobu už je vydané povolení na opravu asfaltu pro TSK. Dohromady to neukočíruješ a nepovolit to nemůžeš. Navíc, o něco se žádá na magistrátu a o něco na městský části ( to taky dohromady nikdy nedáš ), když nechceš.

Hele, vidím to na svém písečku- od 24.6. má být opravována Jablonová ulice ( 4 měsíce ) a všechny bus mají jezdit Práčskou a Záběhlickou. Já tam ted něco horko těžko stanovoval, část už je hotová a ta druhá musí být do toho data též. Ale že by někdo přišel a řekl, že to má být, popožeň to. To ne, náhodou jsem se dostal k téhle informaci. A to je to stejnej úřad, stejnej odbor a kancl je o 3 vedle mě.

Radši nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kuncák7

ok, dobrý, já to chápu - žes to myslel dobře.

Ale to říkal Černomyrdin kdysi také - mysleli jsme to dobře - ale dopadlo to jako vždy, v Rusku. Ekonomicky i politicky. :photo:

U nás se to začíná silně podobat, výsledky ve sféře MD jsou zcela evidentní, protože ve skutečnosti to je bohužel tak, jak to popisuje Frantík, a nejen v Praze, úplně všude. Že se někde spravuje rozmydlená silnice, no dobrá, ale ta celá D1 to už je fakt jen komedie.  :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to chápu : za vším hledej peníze. Plynař nemusí koordinovat a přišel na poslední chvíli pro povolení ( nebo to udělal na havárii a povolení může dostat až dodatečně ), v tu dobu už je vydané povolení na opravu asfaltu pro TSK. Dohromady to neukočíruješ a nepovolit to nemůžeš. Navíc, o něco se žádá na magistrátu a o něco na městský části ( to taky dohromady nikdy nedáš ), když nechceš.

Hele, vidím to na svém písečku- od 24.6. má být opravována Jablonová ulice ( 4 měsíce ) a všechny bus mají jezdit Práčskou a Záběhlickou. Já tam ted něco horko těžko stanovoval, část už je hotová a ta druhá musí být do toho data též. Ale že by někdo přišel a řekl, že to má být, popožeň to. To ne, náhodou jsem se dostal k téhle informaci. A to je to stejnej úřad, stejnej odbor a kancl je o 3 vedle mě.

Radši nic.

Dojdi tam a ze jim vzkazuju, je sou to kundy neuvěřitelný!!! :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...