Přejít na obsah

Nález-chudinky


petanprim

Doporučené příspěvky

Nevím jestli to jsem můžu dát,ale dostal jsem od známého tyhle Heuery,ale bouhžel v žalostném stavu,jestli někdo poradí,jestli je vůbec reálné je dát do funkčního stavu....dostupnost dílu,a popřípadě skušeného hodináře,a jaký to je model,je mi jich líto... 

post-62808-0-87624200-1550408727_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na těch se někdo teda vyřádil, škoda takových hodinek...  :rip:

Prolezl jsem chrono a ciferník (nebo spíš to, co z něj zbylo...) se podle mě nejvíc podobá těmto:

https://www.chrono24.cz/heuer/pre-carrera-chronograph-7725-vintage-gold-plated--id10195797.htm

...ale strojek vypadá trochu jinak a moc důvěryhodně nepůsobí ani ta vyfrézovaná místa na dýnku... takže nejspíš skládačka...?  :guiltysmiley:

Určitě bych ale zkusil obejít pár hodinářství a poptat se ;) za to nic nedáš a třeba se jich někdo bude chtít ujmout  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a jsou to carrery

 

 

Nejsou to Carrery

 

 

tak reference 73323 by měla být imo ok

Reference je 73325 S

 

Dily hodinek bez strojku jsou shodne s referenci 7725 S. Od sebe se lisi pouzitym strojkem, ty mas 7733. Na strojek je dilu dost a bezny hodinar by si s tim mel poradit. Na hodinky nesezenes nic, nebo to bude strasne drahy. Rucky, cudlik, cifernik pocitej 200-400 eur. Za kazdou soucastku.

Podle me to nema smysl zachranovat. Bud pouzit jako darce organu, nebo prodat nekomu kdo potrebuje ozivit hodinky v lepsim stavu. Tyhle jsou po smrti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...