Přejít na obsah

Levné Glycine jako EDC


Doporučené příspěvky

Ahoj. Když jsem hloubal zdejším fórem a internetem, co by se mi asi líbilo do 20 tisíc, zakopl jsem o tyto:

 

https://www.ebay.com/itm/Glycine-Mens-3908-196-N1-D9-Combat-Sub-Automatic-42mm-Black-Dial-GL0087/173675826520?epid=2264756790&hash=item286fe2cd58:g:CnUAAOSwwtdcBxe3

 

Cena se mi zdá levná, možná to nejsou hodinky co by stály za koupi, možná jo. Máte někdo zkušenost, nebo odborný názor? Automat vlastně ani nehledám, třeba budete mít lepší tip na jiný kousek zhruba stejného designu.  Děkuji Všem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč ne. Sám tyhle Glycine mám, jen v jiný barvě, a jsou to perfektní, pohodlný a dobře zpracovaný hodinky. Prodejce vypadá spolehlivě, tak snad k hodinkám budou i všechny krabice. Jen škoda, že nejsou na tahu. Samotnej bude tak za dvojku až trojku.

 

ALE, musíš si k ceně připočítat ještě DPH. Se všema poplatkama a dopravou budou ve výsledku tak za třináct. Tak je otázka, jestli se po nich nepodívat někde blíž, třeba zrovna tady na fóru. Myslím, že tu zrovna minimálně jedny v prodejní sekci jsou.

 

Jinak potápek za 10-20k jsou snad stovky. Za zvážení stojí, jestli ještě trochu nepřišetřit na Longines Hydroconquest nebo se nepodívat na Tridenty od Christopher Ward. Anebo případně nepočkat zhruba do léta, kdy by měl Ward představit zmodernizovanou verzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O těch od KALa vím, vypadají pěkně, pro mě dostačující. Preferuji ale černou lunetu a černý silikon + třeba časem tah. I když kdo ví, třeba právě u těchto skončím. CH. Ward mě neláká. Hydra jo, taky jsou ve výběru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fs155: Glycinky by s těmi strojky měly běhat slušně. Spíš jde o to se v principu rozhodnout, jestli chceš mechanické hodinky se všemi jejich vlastnostmi. Nebo nějakou elektriku se všemi jejími vlastnostmi. A taky upřednostnit nějaký styl (vzhled). Teď nedávno tam byly třeba Combat 6 za zajímavou cenu....

Upraveno uživatelem sodekcz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Když jsem hloubal zdejším fórem a internetem, co by se mi asi líbilo do 20 tisíc, zakopl jsem o tyto:

 

https://www.ebay.com/itm/Glycine-Mens-3908-196-N1-D9-Combat-Sub-Automatic-42mm-Black-Dial-GL0087/173675826520?epid=2264756790&hash=item286fe2cd58:g:CnUAAOSwwtdcBxe3

 

Cena se mi zdá levná, možná to nejsou hodinky co by stály za koupi, možná jo. Máte někdo zkušenost, nebo odborný názor? Automat vlastně ani nehledám, třeba budete mít lepší tip na jiný kousek zhruba stejného designu.  Děkuji Všem. 

Ahoj. Jsou to dobré hodinky. Jedny Glycine aktuálně mám a spokojenost. Jen doplním ostatní členy k ceně. Na EBay jsou výhodné ceny právě často u prodejců z USA ... co, ale výrazně závíší cenu u těchto prodejců je tato malá větička: Any international shipping and import charges are paid in part to Pitney Bowes Inc. ... po zakoupení s využitím Pitney Bowes od prodejce je celková cena rázem nezajímavá a v běžném průměru cen internetu i prodejců z USA bez využití PB (kdy si vše musí vyřešit kupující doma sám).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...