Přejít na obsah

Air King


ddtddt

Doporučené příspěvky

Přátelé,

 

přemýšlím o koupi svých prvních rolád a líbí se mi Air Kingy.

 

Hledám proto tipy - zejména kde je nejlepší je koupit - nové? Samozřejmě, nechci zbytečně platit víc, než musím - dá se s někým domluvit lepší cena (vs. než většinou čtu, že při převodu EUR na Kč se aplikuje méně výhodný kurz, atd)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, můžeš je sehnat v zahraničí a tím něco ušetřit, ale já osobně se stavím za českého AD - předpokládám, že si je kupuješ z touhy po nich a pro potěšení, onen den koupě je v tomhle celkem silný zážitek a měl by být hezký. Druhou stránku pak představuje fakt, že si tím děláš určitě renomé a když do budoucna budeš chtít nějaké další, dostane se ti o to vstřícnějšího přístupu. O případných problémech nemluvě.

 

Spousta lidí taky bývá dost překvapených, co se dá u českých AD usmlouvat. ?Líná hu.a holé neštěstí? :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevim, ale pro mě nikdy nebyl nákup lepších hodinek u AD silným zážitkem, naopak. Na objednané Breitle za kilo jsem čekal na Altmana na Václaváku asi půl druhé hodiny po smluveném čase,a pak mi je prodali na stojáka jako klobásu u stánku. Teď u Bechyněho rolády za více, než dvě kila taky rychlovka a to tam stála celou dobu fronta na servis za zády, už ten nepříjemný pocit neustálého ruchu za zády a nakonec zkracovali tah asi 20min a to už jsem čekal a přešlapával na stojáka. Do žádného seznamu pro renomé si mně nikdy nikde nepsali a myslim, že zapomněli můj ksicht už hodinu, co jsem odešel z krámu. Nikdy jsem tedy nekupoval hodinky v Pařížský, ale divil bych se, že by to tam bylo jiný a nabídli třeba kafe. Naopak tipuju, že by mi tam dejchalo za krk deset uječenejch rusáků. Nevim, jaký máte teda hezký a silný zážitky vy, ale pro mě to teda nic hezkýho a silnýho nikdy nebylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja kupujem všetky hodinky iba u bucherera a môžem povedať že som tam najviac spokojný Zo službami. A tu kávu hneď ponúknu po usadeni a po obchode donesú aj šampanské. Takže u bucherera palec hore

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jako to si oběhnu, to jo :-)

 

A možná taková hloupá otázka - doporučení na konkrétní osobu (například "Karel od XYZ"), i třeba ochomýtající se tady no fóru, nemáte? Myslel jsem si, že u těch AD se budou spíše vyskytovat fandové do hodinek, ale spíš jsem tam zažil jenom prodavače či podavače bez nějakého velkého nadšení (třeba je to jenom můj mylný dojem) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jako to si oběhnu, to jo :-)

 

A možná taková hloupá otázka - doporučení na konkrétní osobu (například "Karel od XYZ"), i třeba ochomýtající se tady no fóru, nemáte? Myslel jsem si, že u těch AD se budou spíše vyskytovat fandové do hodinek, ale spíš jsem tam zažil jenom prodavače či podavače bez nějakého velkého nadšení (třeba je to jenom můj mylný dojem)

To je nejlepší - oběhnout si to. Uvidíš, jak ti to bude kde příjemné a tomu pak dáš ten kšeft. Ano, velká část prodavačů není do hodinek, jsou to prostě lidé specializující se na prodej luxusu (stejně jako velká část zákazníků netuší, co to vlastně automat je a co s tím jako pak mají doma dělat, ale musí jim jít k saku).

 

Nicméně u Bechyněho i v Carollinu jsou lidé co tomu rozumí. Hlavně doporučuji jít tam v méně vytíženou hodinu, v pátek odpoledne to fakt žádný velký popovídaní s bublinkami nebude. To jim těžko vyčítat, když máte na krámě další zákazníky (i když jsou asijští a očumují, neb za chvíli se mají hlásit v Intercontinentalu), nemůžete je prostě vykopat. Ideálně jdi dopoledne, nedlouho po otevíračce. A k Bechyněmu na nově otevřený Václavák, ve Štěpánské je to hlavně servis a tam tě opravdu bude celou dobu postrkovat pět lidí co chce baterku do Daniel Wellington.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

den D se pomalu blíží :-) a proto se chci zeptat, jaká je nejlepší strategie k nejlepší ceně? Já vím, v této cenové kategorii se na to příliš nehraje, ale zase je zbytečný platit zbytečně navíc...

 

Údajně pro vyjednávání funguje mít v kapse cash (chci model, který na prodejně běžně je a nečeká se na něj)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

den D se pomalu blíží :-) a proto se chci zeptat, jaká je nejlepší strategie k nejlepší ceně? Já vím, v této cenové kategorii se na to příliš nehraje, ale zase je zbytečný platit zbytečně navíc...

 

Údajně pro vyjednávání funguje mít v kapse cash (chci model, který na prodejně běžně je a nečeká se na něj)?

když budeš chtít DJ nebo zlato nebo něco co leží na prodejně a neznají tě tak asi víc než 3% ti nedají. Jsou tady borci ale co ti udělají víc.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...