Přejít na obsah

Výprodej Seiko modelů v ČR


Chumpus

Doporučené příspěvky

Dával jsem to na Seiko Instagram, přidám to i sem.

V ČR je teď v akci asi 60 modelů od quartzových chronografů přes kinetic až po prospex typu PADI Samurajů nebo 4R baby tuna.

Sleva je kolem 25 procent, tak mrkněte ke svým oblíbeným prodejcům. Celkově je ale počet kusů omezený, většina modelů se už u nás nebude prodávat, tak s nákupem radši neváhejte, pokud se vám něco zalíbí.

 

Seznam modelů je v příloze.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To víš, nadávat na Kinetic se tu nosí, tak proč k tomu taky něco nenapsat, i když měl člověk na ruce jen pětky :))

 

Za mě je Kinetic úplně bez problémů a mít na to ruku, tak ty SUN modely by vůbec nebyly marný...

 

A kdyby někoho zajímaly jen automaty a nechtělo se mu to procházet všechno, tak:

 
Seiko 5:
SRPA87K1
SRPA89K1
SRPB79K1
SRPB33K1
SRPB81K1
SRPB83K1
SRPC15K1
SRPB85K1
SRPB96K1
SRPB35K1
SRPB74K1
SSA289K1
SSA327K1
SSA329K1
 
Prospex:
SRP773K1
SRPB99K1
SRPA81K1
SRPA82K1
SRPA79K1
 
Presage:
SSA339J1
SSA351J1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale no tak, keep smiling. Jen jsem konstatoval stav věcí, jak to vidím já. Kinetic, Solar atd. jsou často krásné věcičky, ale mne zkrátka uchvacuje ta mechanická část hodinek. 

Víc parní mašina než pendolíno. Víc pětky než astrony. Protože to vyhovuje mně, a já jsem ve svém životě docela hlavní postava, že ;o). Ozubené kolečka vs. tišťák.

Pružina vs. kondenzátor. Lumibrite vs. ledka. Věčnost vůči dočasnosti. A taky nezávislost trošku svéhlavého kamaráda vůči robotické přesnosti otroka. To já přece musím vědět,

když bydlím v Otrokovicích, jasně. A nakonec - neberte se tak vážně, ani já to nedělám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak samozřejmě automat je automat :)) Ale prostě nevidím důvod Kinetic zatracovat. Já měl už asi patery a jak se tu často říká, že Kinetic kombinuje nevýhody obou pohonů, tak já s tím nikdy problém neměl a lidí tyhle soudy často vynáší, i když Kinetic nikdy nenosili.

 

Ale je pravda, že třeba nemusím solar, ale taky jsem to prosvítání cifru viděl jen na fotkách...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Joe75 - moc to neřeš. Pokud se ti nějaké líbí, tak je kup. Prostě je to jeden z možných pohonů. Fungovat budou. Nastuduj co který pohon znamená, jak se k němu chovat, na co není vhodný, pozjišťuj jak to je s přesností a popřemýšlej, co do začátku chceš. Člověk se musí trošku propracovat vlastním vývojem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Nechcem zakladať nové vlákno.

Keďže mám na to ruku, pokukujem po niečom ako SUN019, teda kinetic potápky.

Co slúži na uchovávanie energie, je tam kondenzátor alebo akumulátor?

To je jediná vec, čo mi vŕta v hlave, oproti mechanike v tom vidím potencionálne kurvítko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...