Jump to content

Recommended Posts

Posted

Nechce sa mi lozit po vlaknach, tak dajme spolocne vlakno, ako maju aj inde ;)

Zacnem teda... Sturmanskie Gagarin Vintage

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Posted

Budu sa ratat aj Sovietske?

Rusko je jeden z nástupníků SSSR, takže určitě budou... protože jinak by to nebylo nic jiného než duplictní vlákno k Amfibiákům...

Posted

Samozrejme, ved sa tak vola aj cela sekcia (ci ako sa to nazyva) ;)

Guest LONGINES
Posted

Moc pěkný vlákno náhodou! Není to tak dávno, co sem si říkal, že tu dost chybí, ale nesebral sem dostatek odvahy na to ho založit sám, tak sem doufal, že to udělá někdo jiný :) Abych tu jen netlachal, 24h antimagnetický potápky, k hodinkovýmu štěstí mi vážně už nic nechybí - a už se nemůžu dočkat léta a moře :)

(jo, a omlouvám se za upatlaný hodinky)

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Guest eloga
Posted

pěkná fotka s rádiem Gava-riť Maskváááá  :clap: , no ale nápad s vláknem je dobrý.  :cheers:

Guest LONGINES
Posted

5etter zase slyší trávu růst :) Vedle se to nezavře, to dá rozum přece. Tady to slouží k tomu, že když jdeme kolem, tak sem mrskneme fotku toho, co máme (měli jsme) na ruce. Akorát se mi zdá, že teda náčelník nějak trucuje, ale to se časem zlomí :) Jó, 5etter, to sou furt samý športy, stroje, ale co tak se vypravit taky vobčas za kultůrou :P ?

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Posted

Kultura pro mě končí šestým pivem na koncertu mého oblíbeného AC/DC revivalu. Náhodou jsem za tohle vlákno rád, aspoň budu mít kam dávat poljoty, v chronografech 60. - 80. let si připadám nepatřičně.

Guest LONGINES
Posted

Opovrhovaním kultůry nevědí, o co přicházejí. Vědí?

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Guest LONGINES
Posted (edited)

Áaaajni nápad! Takhle kouřívávali naši prapředci a jaký to byli klucí zdravý a šťastný. Neska je to samej filtr, filtr v cigaretách, filtr v dieselech, filtr v benzíňácích, topení tuhejma palivama je pomalu taky mimo zákon - a co z toho? Sme všici akorát tak pěkný chcípáci!

Edited by LONGINES
Posted

Super nápad tohle vlákno, akorát je otázka, jestli to tu zcela neopanují amfibky :-)4073b3ffb44c42d50df3bf1e48cf0957.jpg

Sú aj iné legendy

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Posted

Pozna niekto toto?Su to nejake retrovky,alebo nebodaj fejky?

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Posted

 

Pozna niekto toto?Su to nejake retrovky,alebo nebodaj fejky?

Dle meho fejk nehrubsiho zrna, uz podle stavu, podivneho loga a pouzite technologie na dynku...mrkni schvalne co je uvnitr...

Posted

Trosku nariedime tie potapky ;)

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...