misoo Posted March 5, 2019 Report Posted March 5, 2019 Nechce sa mi lozit po vlaknach, tak dajme spolocne vlakno, ako maju aj inde Zacnem teda... Sturmanskie Gagarin Vintage Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
Snekofon Posted March 5, 2019 Report Posted March 5, 2019 Budu sa ratat aj Sovietske?Rusko je jeden z nástupníků SSSR, takže určitě budou... protože jinak by to nebylo nic jiného než duplictní vlákno k Amfibiákům...
misoo Posted March 5, 2019 Author Report Posted March 5, 2019 Samozrejme, ved sa tak vola aj cela sekcia (ci ako sa to nazyva)
Guest LONGINES Posted March 6, 2019 Report Posted March 6, 2019 Moc pěkný vlákno náhodou! Není to tak dávno, co sem si říkal, že tu dost chybí, ale nesebral sem dostatek odvahy na to ho založit sám, tak sem doufal, že to udělá někdo jiný Abych tu jen netlachal, 24h antimagnetický potápky, k hodinkovýmu štěstí mi vážně už nic nechybí - a už se nemůžu dočkat léta a moře (jo, a omlouvám se za upatlaný hodinky) Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
5etter Posted March 6, 2019 Report Posted March 6, 2019 A můžeme to vedle zavřít... Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
Guest eloga Posted March 6, 2019 Report Posted March 6, 2019 pěkná fotka s rádiem Gava-riť Maskváááá , no ale nápad s vláknem je dobrý.
5etter Posted March 6, 2019 Report Posted March 6, 2019 Led je led, i když ve 12 nad nulou si na něm moc nezabruslíš. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
Guest LONGINES Posted March 6, 2019 Report Posted March 6, 2019 5etter zase slyší trávu růst Vedle se to nezavře, to dá rozum přece. Tady to slouží k tomu, že když jdeme kolem, tak sem mrskneme fotku toho, co máme (měli jsme) na ruce. Akorát se mi zdá, že teda náčelník nějak trucuje, ale to se časem zlomí Jó, 5etter, to sou furt samý športy, stroje, ale co tak se vypravit taky vobčas za kultůrou ? Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
5etter Posted March 6, 2019 Report Posted March 6, 2019 Kultura pro mě končí šestým pivem na koncertu mého oblíbeného AC/DC revivalu. Náhodou jsem za tohle vlákno rád, aspoň budu mít kam dávat poljoty, v chronografech 60. - 80. let si připadám nepatřičně.
Guest LONGINES Posted March 6, 2019 Report Posted March 6, 2019 Opovrhovaním kultůry nevědí, o co přicházejí. Vědí? Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
mikymik Posted March 6, 2019 Report Posted March 6, 2019 Londži, nechtělo by to alespoň nějaký pseudofiltr? Sorry za off topic. https://images.yaoota.com/O4LI6xYIXMAA2oAyHDBc8ugfs1A=/trim/yaootaweb-production-ng/media/crawledproductimages/e14aace39ade8b6d878b676cf679eb4ec8c33351.jpg
Guest LONGINES Posted March 6, 2019 Report Posted March 6, 2019 (edited) Áaaajni nápad! Takhle kouřívávali naši prapředci a jaký to byli klucí zdravý a šťastný. Neska je to samej filtr, filtr v cigaretách, filtr v dieselech, filtr v benzíňácích, topení tuhejma palivama je pomalu taky mimo zákon - a co z toho? Sme všici akorát tak pěkný chcípáci! Edited March 6, 2019 by LONGINES
malbur Posted March 7, 2019 Report Posted March 7, 2019 Super nápad tohle vlákno, akorát je otázka, jestli to tu zcela neopanují amfibky :-)
jožko Posted March 7, 2019 Report Posted March 7, 2019 Super nápad tohle vlákno, akorát je otázka, jestli to tu zcela neopanují amfibky :-)Sú aj iné legendy Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
Gombo Posted March 7, 2019 Report Posted March 7, 2019 Pozna niekto toto?Su to nejake retrovky,alebo nebodaj fejky? Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
Snekofon Posted March 7, 2019 Report Posted March 7, 2019 Pozna niekto toto?Su to nejake retrovky,alebo nebodaj fejky?Dle meho fejk nehrubsiho zrna, uz podle stavu, podivneho loga a pouzite technologie na dynku...mrkni schvalne co je uvnitr...
Snekofon Posted March 7, 2019 Report Posted March 7, 2019 Abych jen tak neplkal..... Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk
misoo Posted March 7, 2019 Author Report Posted March 7, 2019 Trosku nariedime tie potapky Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
Gombo Posted March 8, 2019 Report Posted March 8, 2019 Stadiony Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now