Jump to content

Aké ruské hodinky máš na ruke?

misoo
 Share

Recommended Posts

• Replies 485
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest LONGINES

Moc pěkný vlákno náhodou! Není to tak dávno, co sem si říkal, že tu dost chybí, ale nesebral sem dostatek odvahy na to ho založit sám, tak sem doufal, že to udělá někdo jiný :) Abych tu jen netlachal, 24h antimagnetický potápky, k hodinkovýmu štěstí mi vážně už nic nechybí - a už se nemůžu dočkat léta a moře :)

(jo, a omlouvám se za upatlaný hodinky)

post-22387-0-65625900-1551833049_thumb.jpg

Guest LONGINES

5etter zase slyší trávu růst :) Vedle se to nezavře, to dá rozum přece. Tady to slouží k tomu, že když jdeme kolem, tak sem mrskneme fotku toho, co máme (měli jsme) na ruce. Akorát se mi zdá, že teda náčelník nějak trucuje, ale to se časem zlomí :) Jó, 5etter, to sou furt samý športy, stroje, ale co tak se vypravit taky vobčas za kultůrou :P ?

post-22387-0-93847800-1551898118_thumb.jpg

Kultura pro mě končí šestým pivem na koncertu mého oblíbeného AC/DC revivalu. Náhodou jsem za tohle vlákno rád, aspoň budu mít kam dávat poljoty, v chronografech 60. - 80. let si připadám nepatřičně.

Guest LONGINES

Áaaajni nápad! Takhle kouřívávali naši prapředci a jaký to byli klucí zdravý a šťastný. Neska je to samej filtr, filtr v cigaretách, filtr v dieselech, filtr v benzíňácích, topení tuhejma palivama je pomalu taky mimo zákon - a co z toho? Sme všici akorát tak pěkný chcípáci!

Edited by LONGINES