Přejít na obsah

Omega Apollo 11 50th Annv.


tedwine

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 58
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Kdyby tahle limitka byla taková, jaká je, bez nějakého zjevného důvodu nebo podkladu, asi bych jí považoval za trochu pompézní a bral bych jí jako snahu Omegy vyrobit to co nejluxusnější a co nejdražší jenom pro to, že může. Ale vzhledem k tomu, že tyhle speedy mají předlohu v původní limitce a je to vlastně její upgrade, tak se mi to zamlouvá. Vypadá hodně dobře navzdory full-gold není přeplácaná. A ty černý indexy a ručicky vypadají parádně. A když k tomu připoctu keramickou lunetu... Kdybych měl prachy, nemuseli byste mě přemlouvat.

Jo, a ten vylepšenej strojek chci i do svých Moonů..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Líbilo se mi, jak to napsal někdo v komentářích na Hodinkee: nejsou to hodinky na oslavu 50. výročí přistání na měsící, ale hodinky na oslavu 50. výročí hodinek, které byly vyrobeny na oslavu přistání na měsíci. :D

Upraveno uživatelem ensi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spatne to neni, je to chytre, me se to libi. Chapu frustraci fanousku, co se tesili na neco s 321, ale myslim ze se jeste docakme neceho vic pro nas obycejne desk-nauty :)
Jestli v tech indexech je fakt onyx, tak si na to posvitte UV lampou, je to prekvapujici jak zari... no nazivo to bude nadhera. A ten upgradovany strojek, to je fakt klasa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked spravi Rolex full gold tak sa z toho ludia idu poskladat. Ked to spravi Omega tak je zle... Za mna super pocin. V zivote na ne mat nebudem, to je asi jasne. Ale uz len existencia tohoto modelu ma naplna potesenim. Su fakt pekne.

Janko, ze zlatych rolexek se ludia nejdu poskladat, iba z ocelovych.. Fullgoldu je vsude hromada, je to drahe a malokdo to koupi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Nádhera, pěkně se na to kouká, jen co je pravda..  :angel: Zajímalo by mě, co do toho 18k zlata přidávají pro větší odolnost.. Respektive jak by ta slitina obstála v porovnání s ocelí 316L.. 

Mimochodem jedny jsou teď na prodej v EU za 34 tis. dolarů, kdyby někdo chtěl pořídit  :D  

 

https://omegaforums.net/threads/bnib-omega-speedmaster-apollo-11-50th-le-310-60-42-50-99-001-moonshine-gold.110307/

Upraveno uživatelem Axel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Což o to, hodinky jsou to pěkné. Měl jsem je v ruce a to zlato je super, nezáří to jako typické fullgoldy, navíc ty hodinky jsou krásný odkaz do historie. Ale. Já osobně moonwatche miluju, mám jich několik desítek...ale dát za jeden kus hodinek 880.000,- Kč (to byla MOC u Dušáka)?! To mi nedává smysl. Za stejné peníze mám ve sbírce několikero krásných limitek v oceli.

 

Ale je dobře, že je udělali, jsou moc pěkné. A zákazníky si to našlo. Takže všichni jsou spokojeni :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...