Přejít na obsah

One Watch Guy


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ball robí moc fajn hodinky :)

teraz majú aj vlastný Caliber v rade marveligt len tam sa mi nepáči to rozopínanie remienka musí sa snim šklbnúť aby sa otvoril dosť trápne riešenie v tej cene.

Stále rozmýšľam nad Astronmi Hm alebo ORIS 65..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co nějaké Ball? Univerzály s bonusem v noci.

pozor, teď jsou jedny moooc parádňácké Bally v prodejní sekci. To jsou docela slušné OW. Nemít přehodinkováno, tak bych do nich šel...

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/127325-ball-marvelight-modré/?hl=ball

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tie keramicke Hydroconquesti ešte nikde u nás nemajú viem o nich majú prísť v Apríli neviem či do vtedy niečo nekúpim

 

V Koscomu je už mají, minulý týden jsem je měl na ruce, ty šedý mají něco do sebe. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemůžu si pomoct ty Astrony mi připomínají Festinu. Takový načinčaný nic moc hodinky. Naživo jsem to teda neviděl, tak je možný, že bych změnil názor, ale spíš ne. Sám jsem se OWG otázkou chvíli zabýval. Zjistil jsem, že to není nic pro mě. 

 

Z toho, co tu padlo LHC, Bondovky, nebo prostě došetřit na EXPy. Nebo buď promiskuitní OWG - střídej vždy jedny hodinky za jiný...to je taky cesta. Třeba se u nějakých zastavíš. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Jedny hodinky jsou na houno...k tomu sem dospěl já. Zit s jednema hodinkama a souscasne navstevovat chronomag podle me nelze. Nejdyl v klidu -asi 5let -sem vydrzel s dvojkou sinn 556 a seiko alpinist. Z toho co sem cetl mi jako rozumny tip připadá právě snakea bondovky,ovsem v techto kruzich pramalo originalni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim, min jsou dvoje. Jedny na paradu a jedny na praci. Jasne ze k udajum o case se clovek dostane na kazdem kroku. Ale treba ja bez hodinek nemuzu fungovat. Trochu autisticke, priznavam

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...