Přejít na obsah

Seiko SLA033 "Willard"


Chumpus

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 95
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To ja som sa minule riadne rozzil a pozival som burbon koktejlovym velkostylom. Potom som sedel na stolicke a objimal sa rukami pod kolenami v snahe sam seba odniest v naruci do postele. To by bola proste ultimatna romantika. Ale normalne som len yebol na hubu. Koniec jednej velkej lasky.

 

Tak nejako vyzera snaha Seika v kombinacii s tvojimi argumentami. Najprv zdrazim zakladny model do nepricetnosti a potom tomu nasadim korunu limitkou s argumentom, ze ked moze zakladny model stat x, tak limitka moze 1,4*x a este to je vyhodne lebo rolex omega atd. To snad nemyslis vazne.

 

Ona samozrejme moze stat kolko chce. Smerom hore to nema limit. Ale ma to aj druhu stranu mince a zda sa, ze na to japonci kaslu. Ja som vzdy bol fanusik Seika presne preto, ze nehrali mainstreamovu hru, aspon nie v serii Prospex. Ale fakt v tom nejdu uplne spravnym smerom a to na cenu sa moc nestazujem, to trh zrovna sam aj bez nasho picungu.

Tvým analogiím asi úplně nerozumím, ale mám z toho pocit, že ty o voze a já o koze.

Když si přečteš můj úvodní komentář, tak diskutuju o 2500ks v rámci dané cenové hladiny a ne o tom, jestli je 100tis. moc nebo málo za Seiko. 

Nikde jsem nepsal, že je to "výhodné když to stojí 1,4x víc než produkční model, protože....", pouze konstatuju, že při porovnání základní model vs limitka to nevybočuje od ostatních značek.

A to, že se prospex zařadil do mainstreamu se mi taky  moc nelíbí, ale prostě to tak je (a nejspíš nemají v současném světě moc na výběr). Evidentně mají nějakou strategii, jak si jednotlivé řady/modely umístit na trhu a nějak začít musí. A začali cenou. Sice spousta lidí picuje, ale ve finále si zvyknou a nebo půjdou jinam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Evidentně mají nějakou strategii

člověče já mám pocit, že nemaj ..... frrma(značka) jako je seiko to vyplivne na trh a vono se něco bude dít nebo nebude .....v tom množství co chrlej se to nějak ztratí

 

já už jsem se chtěl zeptat když tohle vlákno vzniklo kdo je cílová skupina pro tyhle hodinky, ale pak sem si řek, že nebudu vysírat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"při porovnání základní model vs limitka to nevybočuje od ostatních značek." robia z toho v priamom prenose obycajnu znacku. a to je presne to co skalnych fanusikov znechucuje. to je to najhorsie zo vsetkeho - aspon pre mna.

 

a shlas s ypom, oni ziadnu strategiu nemaju. najebu na trh co sa da a co sa nechyti vymenia. marketing sa dnes proste precenuje

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bych rekl, ze cilovka je jasna: V poslednich letech je hype vintage modelu, ktery se zmenily ze srotu, co se valel po bazarech, na "cool" zalezitost. Vydatne tomu pomohly hodinkovy/lifestylovy servery a la hodinkee a asocialni site. No a kdyz uz se podarilo kolem "cool" vintage vytvorit bublinu movitych koupechtivych frikulinu, tak proc jejich financni potencial poradne nepodojit...

 

PS: Mne se teda ty reedice taky libi, ne ze ne.

já už jsem se chtěl zeptat když tohle vlákno vzniklo kdo je cílová skupina pro tyhle hodinky

Upraveno uživatelem skalis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zase na druhou stranu, z ekonomickyho hlediska, kdyz ti neustale roste poptavka, proc bys nezvedl cenu, a nemel vetsi vynos...? :)

no jasně .... je lepší prodat jedny hodinky za kilo, než štvery za pětadvacet ..... je s tím míň práce a větší vejvar ..... to dělá třeba Prim ne ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

 

no jasně .... je lepší prodat jedny hodinky za kilo, než štvery za pětadvacet ..... je s tím míň práce a větší vejvar ..... to dělá třeba Prim ne ? :D

presne... a japonci nejsou blbi... a oni navic i ty ultralevny hodinky dal prodavaj..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne... a japonci nejsou blbi... a oni navic i ty ultralevny hodinky dal prodavaj..

ále dyť to už jsem napsal v příspěvku 84 .... tak nevysírej ..... dojná kráva seika je úplně někde jinde než rozjetý hovno alá reminiscence na něco

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

no ..... tohle je taky peklo..... zas když tě to nasere, tak s tím uděláš aspoň dvacet žabek na rybníku ....to z rozjetým hovnem nepude

vzdyt jsou krasny... :D ...a do vody dobry, i to byl duvod, proc jsem je kupoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Apokalypsa je jeden z mych nejoblibenejsich filmu, kdyby Willardy nevysly jako limitka za prepalenou sumu, tak by me velmi lakaly a to i kdyz uz mam cerny zelvy. Na druhou stranu SEIKO naprosto chapu, na SLA017 byl AFAIK ohlas vyborny, tak zkouseni strategii zopakovat. Ted uz se jenom bojim az oznami dalsi limitku, Pogue za 6000 USD  :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...