Přejít na obsah

Zenith Baselworld 2019


tedwine

Doporučené příspěvky

To máš naprostou pravdu, je to docela neprávem přehlížená značka ... z nové kolekce se mi líbí DEFY 21 i El Primero A386, pilotky nic moc ... ty krásné už tu byly a bohužel ukončili jejich produkci ve správné velikosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodil bych sem moje video krásných full keramik, taky parádní podívaná, ale nevím, jak to sem dostat ... je to docela velký ... A tím chci říct, že mnou oblíbená keramika je taky velká pecka v provedení DEFY.

Davide, uploadni to na Youtube, hodis sem potom iba link. Som moc zvedavy! Keramiku mam hodne rad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Video jsem nahodil výše (ne moje) ... já nemám na YT ani účet a nechce se mi to řešit kvůli jednomu videu, nicméně z toho, co mi prošlo rukama je tady ta keramika spolu s RADO asi nejhezčí na pohled, jinak je to černá matná nebo lesklá, která se mi nelíbí vůbec, ale tady je to úplně super, tedy zejména náramek. Mrkni na to video výše ...

 

Jinak mě osobně těší, že se tady rozrůstá základna pro DEFY. I když vrcholné El Primero je super, před časem jsem jedno prodal a už hledám jinou variantu :D ...

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ha, to je hodně těžká otázka ...

 

Dark Side má nádherný číselník, keramické pouzdro je zajímavě opracované. Zato Zenith má luxusně provedený náramek ... pod světlem to vypadá, jako kdyby se střídala lesklá/matná keramika, do toho ten styl náramku, celkově jde o krásné hodinky i v oceli, ale ta keramika je fakt špičkově provedená a navíc to neodrbeš. No a třešnička na dortě je ten skeleton, celkově jsou to jedny z nejhezčích keramik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ha, to je hodně těžká otázka ...

 

Dark Side má nádherný číselník, keramické pouzdro je zajímavě opracované. Zato Zenith má luxusně provedený náramek ... pod světlem to vypadá, jako kdyby se střídala lesklá/matná keramika, do toho ten styl náramku, celkově jde o krásné hodinky i v oceli, ale ta keramika je fakt špičkově provedená a navíc to neodrbeš. No a třešnička na dortě je ten skeleton, celkově jsou to jedny z nejhezčích keramik.

Diky za postrehy. Ty si ich videl v zlate? Som zatial nenasiel v SR/CR ze by ich mali skladom..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, ve zlatě ne ... vrcholem byla ta full keramika.

no.. ani u nas nic...  urcite to potrebujem hodit na labu, minimalne koli farbe rose gold, na fotkach to sice  vyzera suprovo, ale bohvie akymi upravami to preslo. Ked som skusal RG Daytonu, nebolo to uplne prave orechove. Zlte sa mi pacilo viac..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...