Přejít na obsah

Nickname


Kalifx

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 146
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jako aktivní šachista mám pár oblíbených libůstek. K největší patří kniha anglického mezinárodního mistra v šachu Michaela Basmana : Killer Grob. Všude po i-netu se pohybuji jako kgrob :-) That´s all :cigar:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem měl kdysi dávno takovou mánii vydávání různejch občasníků a samizdatů. A jako fiktivní figurku jsem používal glosátora a internetového eskamontéra arabského původu Kalífa X :) No a tak jsem u toho zůstal. Bohužel jsem pak zjistil, že většina to stejně čte jako Kali fx :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj oblíbený autor

 

Joseph Conrad

03.12. 1857 / 03.08.1924

Berdichev, Ukrajina / Canterbury, Anglie

Joseph Conrad, vlastním jménem Józef Teodor Konrad Nalecz Korzeniowski, byl anglický prozaik polského původu.

Narodil se ve zchudlé polské šlechtické rodině. V sedmnácti letech uprchl do Marseille. Poté se po dvacet let plavil po všech světových oceánech a do všech světadílů, nejprve ve francouzských později v anglických službách. Zpočátku jako námořník, pak i kapitán.

Joseph Conrad získal britské státní občanství. Pro zhoršující se zdravotní stav se usadil v Anglii. Zde se začal věnovat své literární činnosti, svá díla psal anglicky.

Ve své tvorbě využil Joseph Conrad svých zkušeností z námořních plaveb a ze života v exotických zemích. Právoplatným účastníkem děje je i tropická příroda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 let hraní Starcarftu pod tímto nickem se bohužel podepsalo na mé psychice. :)

Jinak je to zkratka názvu jedné pistolky ze hry DOOM a následně i Qake. Zkratka BFG znamená Big Fragging Gun. Občas se však překládá jako Big Fucking Gun ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 let hraní Starcarftu pod tímto nickem se bohužel podepsalo na mé psychice. :)

Taky jsem u té hry strávil spoustu let a jsem docela zvědavý na "2" :)

 

A můj nick, to je "hodně" zkrácené a zkomolené příjmení. Mám to od 1.třídy ZŠ

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, pouzival jsem vice nicku - dokud jsem se hodne venoval literature, tak JRR (inicialy krestnich jmen jednoho spisovatele, hadejte koho? ;) ) a kontrabasnik (song od Dana Barty).

Od mala mi z nejakeho duvodu rikali doma bubik, zjistil jsem, ze kdyz se to foneticky prepise do AJ, tak to vypada dobre, tak jsem se toho chytil ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja uz ani nevim, kdysi jsem chtel podle neceho nekam vytvorit svoji registraci na nick spider, ktery by obsazen, tak jsem doplnil jeste jednou er a vzniknul spiderer - pod timto nickem mam temer 100% jistotu, ze nebude obsazen a uz jsem si na to celkem zvyknul - ale kdyz nad tim tak premyslim, tak by me zajimal ten prvopocatecni duvod..ale moje pamet zase tak dobra neni takze na to stejne asi neprijdu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DaDriva je foneticky prepis "gangsta-rap" vyslovnosti slova "the driver". Kdysi davno (2003) jsem vymyslel nick pro svuj blog o autech, rizeni, zivote atd., tak mi to prislo vtipny. V tom jsem ovsem asi jedinej, a nikdo z meho okoli to nikdy sam nerozlustil :D.

 

A historie - DD (DaDriva) vzniknul jen kvuli tomu, ze jsem nechtel pouzivat svuj osobni nickname, ktery se vaze k memu jmenu, a pod kterym me zna spousta lidi, a mit tak zarucenou alespon jakous takous "anonymitu" pri blogovani, popr. jinde :). A uz se to tahne 5 let :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...