Přejít na obsah

Nickname


Kalifx

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 146
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No to jste mi teda udělali radost, já myslel, že to nikdo nebude znát! No kdysi jsem to hrál na 486 (se zapnutým turbem 33 MHz) za bratru 120.000!!! Dneska to hraju na PDA.... Proč už se takovéhle hry nedělají.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sladký hříchy mládí... :D

 

No sakra......to byla bomba.....+ Indy IV.......a vůbec adventury od Lucasů......

 

 

a samozřejmě hra,která se mi vybaví pokaždé,když vidím nickname člena B.F.G..........Doom II....... :raygun:

 

Ale to jsem byl ještě opravdu piškot na průmce.....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč už se takovéhle hry nedělají.....

 

 

Protože se lidi raději "vražděj" po netu.....vůbec je škoda,že dobrým adventurám a dungeonům pomalu odzvání......i když,asi věc názoru.

A je pravda,že tady to plevelíme......jsem tu někde viděl vlákno o gamesách.....ehm...tady-------

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?showto...l=hry&st=40

 

 

tak můžeme tam..... :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pepa se jmenuju a to SFI je čast me radioamaterske volaci značky OK2SFI. To OK2 znamena Ceskou republiku, čast Morava a ten zbytek je u každeho jedinečny. Když jsem dostal koncesi tak tohle bylo volne a ja si to vybral protože mam rad sci-fi literaturu.Takže stručně PepaSFI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi jsem se někde potřeboval registrovat a těsně před tím jsem viděl film Svět podle Prota, kde hrál K.Spacey. No a Spacey ve filmu tvrdil, že je z planety K-PAX. Film se mi líbil (originální název je taky K-PAX) a Xpak je pak přesmyčka původního názvu filmu....mimochodem film můžu opravdu doporučit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna z mejch nejvetsich uchylek je svedskej "zvejkaci" tabak. Z toho ta prezdivka Onyx a jinde jeste Skruf. Kdyz sem si posledne ze Svedska privez tabak za 450? tak mi zacali rikat prase, ale to se zas nelibi mne :smile_anim:

 

SNUS!!!!!!!!

:thumbsup_anim:

 

Jenom jsem uz nebyl celkem dlouho ve Svedsku, tak kupuji on-line. Jezdis nejak casteji?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.............. tím jsem viděl film Svět podle Prota, kde hrál K.Spacey. No a Spacey ve filmu tvrdil, že je z planety K-PAX. ...................

 

jj, film byl super!!

 

u mě to vzniklo z hráčského "pigment" asi proto, že jsme měli kámoše albína co hrál s námi Quake I II III, poté skrácení + CZ jako identifikace, a pod tim jsem všude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Náhodou sem narazil na tohle forum a chtěl se jen na něco zeptat :D

Upraveno uživatelem Tazatel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...