Přejít na obsah

Nickname


Kalifx

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 146
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Po letech...

Frostie mám jako přezdívku už od školy, alternovalo to ještě s Mrazíkem. Tento nick i s vhodným obrázkem byl již v době mého příchodu na fórum obsazen. Frost = Mráz /v několika germánských jazycích/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdy jsem žádnou přezdívku nedostal a nemám ji ani tady. Ani na letních táborech nevěděli, co pro mě vymyslet, tak mi jako jedinému ze všech děcek říkali skutečným jménem... Filip je prostě Filip a na J skutečně začíná moje příjmení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zahliadol som toto medzi novými komentami, tak svoj nick rozlúštim i ja :-)

F. a B. sú prvé písmena mojho mena (Fero) a priezviska. Vo "virtuálnej džungli" ešte používam jeden nick, na ktorom fungujem všade inde...no tu som skúsil niečo in :-)

 

Jo, a na fotke je Brad Pitt, jeden z mojich obľúbených hercov (vďaka Fight Club, Spy Game, Seven...a iným-hlavne starším kúskom). Plus,  často nosí "pilotky" ako okuliare :-)

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...a co ta lama, jestli je to lama. Je to domestikovaná alpaka nebo divoká vikuňa?

Jelikož je to výřez z fotky od NG z nějaké himalájské země, tak to tipuju na vikuňu. Lama dobře vystihuje moji hodinkovou erudici, proto jsem si ji tady zvolil za avatar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tower Of Power je podle me nejlepsi funky kapela na svete - hraji spolu uz skoro pul stoleti, a i kdyz to jsou vesmes uz stari strejcove, slape jim to jako malokomu!

 

A ten chlapik v celence v avataru, to je Jay Kay, frontman Jamiroquai. Mno, mam zkratka rad funky a muziku vubec, no...

 

Edit: a aby toho nebylo malo, jinde na internetu jsem vesmes registrovany jako Jazzzman :)

Upraveno uživatelem Tower Of Power
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam rad bonda, prvni moje 'poradny' hodinky na chronomagu byly bondovky, a mam rad jedinecny nicky - ne honza 007 apod. proto sibirnaya - nazev zakladny na sibiri ve zlatym voku..

 

on to ale neni muj prvni nick tady, uplne na zacatku jsem se jmenoval jinak, ale pak jsem chtel sladit vsechny sve internetove identity na ruznych forech do jedne, proto jsem hledal neco, co nikdo nikde nema :) ostatne staci hodit nick do googlu a krome nekolika ruskych a ukrajinskych devcat je tam vetsina mych navstevovanych for..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam rad bonda, prvni moje 'poradny' hodinky na chronomagu byly bondovky, a mam rad jedinecny nicky - ne honza 007 apod. proto sibirnaya - nazev zakladny na sibiri ve zlatym voku..

 

on to ale neni muj prvni nick tady, uplne na zacatku jsem se jmenoval jinak, ale pak jsem chtel sladit vsechny sve internetove identity na ruznych forech do jedne, proto jsem hledal neco, co nikdo nikde nema :) ostatne staci hodit nick do googlu a krome nekolika ruskych a ukrajinskych devcat je tam vetsina mych navstevovanych for..

Bonda taky miluju. Nicméně jsem manťák a když jsem si v dřevních dobách internetu od nějakého odborníka nechal udělat emailovou schránku(tehdy jsem ještě ani počítač neměl), tak jsem si zadal jméno honza.manta. Čímž jsem postupně nasral spoustu dalších honzů manťáků, ale od té doby jsem si to dal jako nick kdekoli, jen na stránkách irského mantaklubu ne - oni neakceptují tečku, tak tam jsem bez tečky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...