Přejít na obsah

Baselworld 2019


Chumpus

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 92
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To bude stejný, případně podobný. Oni i kdyby tam použili nějakou novou technologii, tak se tím nepochlubí. Pro ně je další úroveň až keramika, to se do specifikací píše.

Ale přišlo mi, že ta černá na lunetě je černější než obvykle.

 

mne prave pripomina povodne MM300 co som mal, preto som zvedavy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, tak vážně.

V 39 mm udělali sje077 a 079 s enamel číselníky a novým kalibrem 6L35. Cokoliv s tímhle strojem je nicméně drahý. Na druhou stranu, jsou to fakt pěkný hodinky.

Tvých 38,5 mm splňují GS, konkrétně třeba ty platinové :) Ale je tam i ocel sbgy003, a to za dvě kila. Fakt krásný hodinky...

 

Jinak je u decentních modelů standard 40,5 mm. Ale třeba ještě něco představí během roku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě je asi nejdůležitější, že s tloušťkou 13 mm to je pořád velká placka, což je přesně to, co se mi na tomhle designu líbí.

Tady srovnávačka.

Dobrá srovnávačka. Ač maj stejnou (nebo skoro) velikost cifru, tak mi klasika přijde trochu vyváženější. Je to asi daný tou "leštěností" u indexů a ruček, který pak působí menším dojmem. Koukám, že je i drobnější font na lunetě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, tak vážně.

V 39 mm udělali sje077 a 079 s enamel číselníky a novým kalibrem 6L35. Cokoliv s tímhle strojem je nicméně drahý. Na druhou stranu, jsou to fakt pěkný hodinky.

Tvých 38,5 mm splňují GS, konkrétně třeba ty platinové :) Ale je tam i ocel sbgy003, a to za dvě kila. Fakt krásný hodinky...

 

Jinak je u decentních modelů standard 40,5 mm. Ale třeba ještě něco představí během roku.

Jsem myslím četl na w&w v recenzi na ty porcelánové, že jsou asi 40,5mm. No ale hlavně mi připadaly nějaký tlustý! Stejně ale doufám že si je někdo koupí a pak mi je tu prodá v zánovním stavu s výraznou slevou :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrá srovnávačka. Ač maj stejnou (nebo skoro) velikost cifru, tak mi klasika přijde trochu vyváženější. Je to asi daný tou "leštěností" u indexů a ruček, který pak působí menším dojmem. Koukám, že je i drobnější font na lunetě

Opravdu seriózní srovnání by bylo s NOS kusem, takhle to zkresluje. Ale fakt se na ně těším.

 

Ještě pár wristshotů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už teď mě mrzí že sem prodal všelijaké ty Rolexy, Panerai, Omegy... a jeblo mi do Seiko.

Nedokázal bych to napsat tak ostře jako kolega pár postů nade mnou ale je to všechno bohužel pravda a wilárdovky to jen potvrzují

Z hovna upletly kilo a pověsili ho na natahovací gumu, dobrou tak do praku kterou si můžeš omotat dvakrát kolem ruky a pyramidy z něj setřeš do půl roku.

Neuvěřitelný. Ceny letí nahoru ale bohužel ne jak by člověk čekal, spolu ruku v ruce s kvalitou.

Já už od Seiko nekoupím ani stěžejku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... na natahovací gumu, dobrou tak do praku kterou si můžeš omotat dvakrát kolem ruky a pyramidy z něj setřeš do půl roku.

Co s těma hodinkama prosím tě děláš? Já je za posledních osm měsíců měl na ruce 70 procent času a guma je v pohodě. Stejně tak na SLA017, ale tam jsem to střídal s žíněnkou od Zrna.

 

A s těmi třemi značkami by sis tolik nepomohl. U Rolexu si stačí otevřít vlákna tady na fóru, Omega má 1856 variací na Speedmastery (je to dojná kráva Swatch Group a už to je docela síla) a Panerai je úplně v piči. A ceny má vyloženě šílený. Takže ti zbývá možná to Damasko :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...