Přejít na obsah

Massdrop skusenosti co cakat?


Doporučené příspěvky

Napred se podivej, jestli je za tech 400 usd plus dph a poplatek za celni rizeni nesezenes treba na Chrono24 nebo nekde jinde v Evrope. Pak teprve objednavej. Massdrop ma dobre nabidky, ale nekdy se to nevyplani.

 

Jinak funguji v US, takze nakupujes z US, takze pocitej s dph. Jo a taky je to na dlouhe lokte. Ta nabidka je vzdycky na nejakou dobu, nez se uzavre, pak nez to daji dohromady a nez zacnou posilat, to jsou tak minimalne dva tydny. Plus pak nez to dojde a vyridis celniky, takze celkove tak mesic od objednani.

 

Ja tam jinak nakupoval nekolikrat. Kdyz jsem bydlel v US, tak to bylo fajn. Nakupovat tam z CR, to chce uz vic promyslet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš na mysli ty Eterny Tangaroa? Moc jsem to nezkoumal, ale ta cena mi přijde celkem dobrá.

Chronoshop

https://www.chronoshop.cz/eterna-tangaroa-three-hands-black-steel

Pokud se ti líbí, tak proč ne. Jak psal Andy, počítej s náklady na proclení plus 21% DPH.

Jinak 42 mm je na tento typ hodinek celkem dost, záleží jakou máš ruku. Mě se líbí s tím šedým cifrem.

Upřímně byl ale raději za ty peníze koupil třeba Tissot Visodate Heritage

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakupoval som niekoľkokrát, vždy bez problémov. Všetky poplatky spojené s nákupom mimo eurozóny boli do účtované pri preberaní zásielky.

 

Inak kvalita ok, ale pozor množia sa tam aj negatívne reakcie. Treba si stále prečítať aj diskusie a overiť dostupnosť a cenu produktu v špecializovaných predajniach. Tie msrp sú tam často prestrelene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky je otázka, jak s případnou zárukou. Já jsem tam pořídil jedny quartzové Victorinoxy (ne ty v podpisu), které mě dostaly jak vzhledem, tak cenou. Přišla krabice bez manuálu a bez karet. Hodinky funkční. Ale řešit záruční problémy bych nechtěl. V principu ani do USA, ani do Číny.

Upraveno uživatelem sodekcz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Massdropu jsem udělal spoustu nákupů, včetně hodinek. Funguje bez problémů, ale. Počítej s dodáním kolem 4-6 týdnů. Reklamace pouze přes massdrop, tudíž komplikovaná. K ceně si připočti DPH, clo a poplatky za celní řízení. Aktuálně mám zkušenost se ztracenou zásilkou (dýmkový zippo za 20USD, takže sem byl v klidu). Nakonec bez problémů vrátili peníze na kartu, ale velmi dlouho trvalo, než se to odhodlali řešit. Od 16.2. byl balíček ve Frankfurtu. Rovnou napsali, že je to normální, a issue to bude až po 13.3., takže jsme čekali. Po 13.3. a dalších mailech se ukázalo (23.3).,  že je balíček v háji. Peníze přišly obratem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Btw. S tym jomashopom mas skusenosti ci ako?

 

v USA 51'000 google recenzi, 4.7 out of 5

 

Out of stock a na kůži bez tahu. Proč by to dělal?

 

 

At neceka. Jen jsem prehledl, ze uz nejsou ve stocku - i na massdropu jsou ty modely od 350 do 450 podle barvy cifru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...