Přejít na obsah

Moje prvni LONGINES


AdamB

Doporučené příspěvky

Dobry vecer pisi z mobilu, hledal jsem vlakno, jake Longines prave na ruce, nenasel tak sem vlozim sve prvotinky. Krome primek jsem propadl obdelnickum. Prvni foto z aukra a dnes aspon na provizornim remeni, zvazuji je rozmazlit viz. nize taky foto reminku

post-54674-0-08774800-1553716837_thumb.jpg

post-54674-0-83019000-1553717295_thumb.jpg

post-54674-0-21792300-1553717454_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Dobrý den .

Mám dotaz ohledně nákupu mých prvních lepších hodinek.Vybral jsem si Longines Hydroconquest ve velikosti 44mm. Mám projité různé prodejny či Chrono24 ale opravdu se nemohu rozhodnou mezi  automaty či quartz. ?Zkuste mne nasměrovat , případně proč .Děkuji mnohokrát za radu a tipy

 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 3 týdnech...

Quartz protože jsou přesnější a odolnější a mechaniku protože to jsou jediný pořádný hodinky, který Tě můžou bavit. Už x-krát jsem si říkal a příště už jen quartz a pokoždý skončil u mechaniky. Tý moderní elektroniky je kolem nás hromada, ale ta hromádka koleček, pérek a šroubečků, které skoro nevidiš, poskládaná do jednoho funkčního celku mě nepřestane ohromovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Quartz protože jsou přesnější a odolnější a mechaniku protože to jsou jediný pořádný hodinky, který Tě můžou bavit. Už x-krát jsem si říkal a příště už jen quartz a pokoždý skončil u mechaniky. Tý moderní elektroniky je kolem nás hromada, ale ta hromádka koleček, pérek a šroubečků, které skoro nevidiš, poskládaná do jednoho funkčního celku mě nepřestane ohromovat.

Neda sa nesuhlasit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...